Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák hogy vagytok...

34 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés

Én 34+3 napos vagyok iszonyatosan mocorog ,rugdos ,feszeget egyem meg a szívét csak már sokszor kellemetlen, 11 kg híztam ,megbeszéltem a kisfiammal hogy a 38. hétre megszülethetne!

Magnerotot míg mindig szedek napi 2x

Mikor kéne abbahaggyam? Boldog babavárást továbbra is


2014. szept. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eddig 9 kilót híztam. Nekem is mocorog, rugdos, feszeget, de befolyásolja a front is úgy vettem észre.

Én fél magnesit még mindig bevettem tegnap, hogy jobban tudjak aludni, a derekam fájdogál. 36+0 km

2014. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetes vagyok. Vegig kell mar fekudnom ugy nez ki a szulesig. Sokat kemenyedek, volt verzesem. Kinyilt a kulso mehszajam es be is simult. Most magnezium kura es pihenes hogy meg ne induljon a szules. 37. Hetig ki kell birnunk. Amugy tokeletesek voltak vegig az eredmenyeim es panaszmentes voltam. 16.het ota mozog a dragam. Most is nyomkodja ki a labat :) . Eddig 16 kg nal jarunk. 50kg rol indultam . Kitartas !
2014. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem csak a derekam fáj nagyon meg a szeméremcsontom irdatlan, mint akit jol megrugtak:S

sokat mozog a fiunk...szetrugdossa anya gyomrát...:)

4 kilo plusznál járok eddig....remélem 7-nél megállunk:)

33 hkm

2014. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok. Plusz 7 kilóval, ami csak a pocakom, sehol máshol egy plusz deka sem. Szerencsére nem vagyok kívánós, csak a gyümölcsre cuppantam rá, de se csoki, se keksz, se cukorka, se péksüti nem kell. Heti 2x kismamatornára járok, és mostmár nem dolgozok, de jó sokáig a munkahelyemre is gylog jártam, ami 2 kilométer egyirányba. Kislányt várok, nem az a rugdosós fajta, inkább csak helyezkedik, kidudorodik.

Szerencsére csak néha fáj a hátam, és eddig csak párszor mart a sav. Viszont a gyakori pisilést már unom.

2014. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát mivel nekem ez a 3.terhességem ,ahhoz képest elég nehezen viselem nem tudom miért, viszont a 20.héttől a 24 .hétig nekem is voltak problémáim barnázgattam, és közölte a doki hogy a külső méhszáj nyitva fél mm

hát marhára megnyugtatott, a védőnő szerint ez normális mivel már szültem és nem tud 100%-osan összezáródni!Ami zavar hogy eddig csak 2x vizsgált meg kézzel ,ami nem mintha zavarna csak mivel a külső méhszáj nyitva gondoltam sűrűbben kellene megnézni nehogy baj legyen!!

Most lesz majd 2 hét mulva amitől azért félek mert sokaktól azt hallottam hogy utána vérezgettek és majdnem megszültek meg van aki meg is szült,és 36.héten nem lenne jó ha még megszületne

2014. szept. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!