Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Autoimmun pajzsmirigy alulműkö...

Autoimmun pajzsmirigy alulműködéssel milyen magzatvédő vitamint lehet szedni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mert mindegyikben van jód. Szedj folsavat és magnéziumot, étkezz széleskörűen. :)
2014. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a supradint. Én is azt szedem. (mondjuk nem rendszeresen) abban nincs jód, és jó magas a folsavtartalma. (nekem is ilyen pajzsmirigynyavajám van) Magnéziumot szedek csak rendszeresen.
2014. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szedek folsavat amióta tervbe volt. Magnéziumot is szedek napi 3x1 szemet. És minden rendben volt a terhességetek alatt?
2014. szept. 12. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es voltam. 24 hetes vagyok, és minden a legnagyobb rendben van :)
2014. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki. Nekem volt egy vetélésem ez a 2.terhességem. ezért kérdeztem. Bízom benne most minden rendben lesz. Bàr a pm-em akkor is jó volt véreredmény alapján.
2014. szept. 12. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem autoimmun tulmukodesem van. A Budai endokrin központba járok az ország egyik legjobb szakemberehez. Nem lehet magzatvedo vitamint szedni mert mindegyik tele van joddal. Nekem folsavat, szelent, d vitamint és magnéziumot írt ki már a terhesség legelejen. A szélén és a d vitamin javítja a pajzsmirigy állapotát és normális mukodesre ösztönzi! 32 hetes vagyok és babám Szép sulyban van, jól vagyunk nagyon :)
2014. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Regisztralj ezen az oldalon, biztosan szivesen segitenek: www.antalvali.com
2014. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!