Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy áll hozzá az őssejt...

Ki hogy áll hozzá az őssejt levételhez?

Figyelt kérdés
megéri?sokan kérik?
2014. szept. 13. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én kihagytam, szerintem viszonylag kevesen vetetik le, ismerősi körben kb. 30% az arány.
2014. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

NEKTEK nem éri meg, akik viszont tárolják, azoknak igen. Értelme nincs gyakorlatilag, de nagy pénzeket tudnak vele szerezni.


Ezen kivül felhasználják egy részét egy csomó (nem feltétlen tiszteséges) kutatáshoz, az engedélyetek nélkül.

2014. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Feleslegesnek tartom.
2014. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Mind a két gyereknek levetettük.
2014. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon sokat gondolkoztunk rajta,utanajartunk.anyagilag sem lett volna problema.DE!!!!egy konkret esetet nem tudott egyik sejtbank sem felhozni h itt van Pistike,o a sajat ossejtjevel gyigyult meg...

persze renteteg tortenet van h elkezdtek a kezelest stb..stb...

a tok jo marketingnek en meg be is doltem volna.csak a parom kicsit korultekintobb...ez tenyleg csak biznisz.sajnos....

2014. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekűnt túl drága.


3gyerekes

2014. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon drága!Anyagilag nem engedhettük meg magunknak sem az első,sem most a második babánál.
2014. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
DE akkor mivan azzal a hogy ha tároltatjuk akkor akkor ha a gyermek,testvér,anya vagy apa rászorul mert beteg lessz,akkor megmenthet bármelyikőnket. akkor meg nem megéri!?
2014. szept. 13. 09:02
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Engem pont tegnap hívtak fel ezzel kapcsolatban..

Elmondta nagyjából mi mennyi,hogyan és küldött email-ben részletes tájékoztatást az egészről. Szerintem drága,de részletfizetést ajánlottak fel ami 1évre szól. Ha letelt az egy év akkor az éves tárolási díjat kell fizetünk ami 19ezer ft(ha jól emlékszem).

Ha nem tudnánk fizetni akkor gond nélkül felmondják az egészet csak be kell szólnom és megsemmisítik a mintát!

Nem tudom,hogyan döntsünk,hogy megéri e vagy sem! Én is tanácstalan vagyok!!

26+6 hetes km

2014. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Azt hogy felesleges szerintem nagyon merész egy laikusnak kijelenteni (hacsak nem vagy orvos-biológus). Európában több országban vannak már közösségi bankok, ahol nem piaci alapon gyűjtik a sejteket. Sose lehet tudni, hogy szükség lesz -e rá valaha.

[link] (4.vagyok)

2014. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!