Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes terhesség,2napja...

10hetes terhesség,2napja jobban érzem a szurkákat az alhasban, valamint néha olyan mintha elzsibbadna vagy bizseregne, aztán néha áttvált élesebb szurkákba, mennyire normális ez? Van h hosszabb ideig is érzem. Első picurka

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Most valtozik at a tested, no a mehed..a babad..es ezek okozzak a szurkalast..szerintem nyugi..amig szur, hasogat, feszit semmi gond!:)

Ha eros gorcsod van esetleg verzes akkor van baj!:)

Hozza kell szokj..lesz ez meg rosszabb is!:)

Nekem nyilalt olyat is h odakaptam a hasamhoz..mostanaban pedig az ideg hasogat a hasam oldalan!:)

Udv:21hkm

2014. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh..hat eleg fura mindez hogy azert faj.mert novekszik bennem valaki:0 :) illetve a rosszulletek miatt sokszor jobban erzem magam betegnek mint terhesnek..de remeljuk nemlessz gond:)
2014. szept. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!