Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. héten eljutottam addig,...

A 38. héten eljutottam addig, hogy már szinte mankóval sem tudok menni, annyira fáj a csípőm, térdem. Alig híztam, mégis mintha az izmaim nem bírnának el. Mit kezdhetnék magammal, hogy a szülésig kibírjam?

Figyelt kérdés
Több orvosnál is voltam, senki nem mondott konkrétumot, max. pihenést és paracetamolt ajánlottak fájdalomcsillapításra. Az akupunktúra, masszázs sem segített szinte semmit. Lassan wc-re is képtelen leszek elbotorkálni.

2014. szept. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
kitartás! Próbálj minél többet pihenni, már nincs sok hátra. Esetleg egy kis torna segíthet még
2014. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az segített, hogy pihe-puhává béleltem az ágyat, pehelypaplant, meg még puha szivacsot, meg ilyesmiket pakoltam magam alá. De már csak két hét! :)
2014. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanigy jartam, mint te, annyi volt a kulonbseg, hogy nekem aranytalan volt a hizasom -mind a hsamra ment- es becsipodott a derkam. Igy a felig fekvo, felig ulo helyzet volt az egyetlen, ami nem volt kibirhatatlan. Igazan semmit nem lehet vele csinalni, bar neha masszirozas segithet, de az sem mindig. Szules utan adnak izomlazitot es erosebb fajdalomcsillapitot, ha nem szoptatsz. Addig sajnos a bird ki valahogy van. Illetve ha megoldhato, uszas, vagy vizi torna.
2014. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2%

Szia,

az nem johogy nem tudsz kozlekedni...de miert ?

a dokid egy nulla, mirol beszelgettetek ?

38 hetes koromban eleg vidam voltam te miert nem vagy ?

Ahoz hogy segitsek , 38 het az szuper, en 28 hetesen mar pelenkaztam magam mert 10 percenkent bepisiltem, es szules elott 3 honap ,szules utan 12 honapig pelusom volt ez mond neked valamit ?

2014. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 26.héten kezdődött az egyik térdemmel, aztán fokozatosan romlott: másik térd, boka, csípő. A vérképeim kitűnőek, a crp is csak éppenhogy emelkedett, röntgent, ct-t a terhesség miatt nem csináltak. Voltam több ortopéd szakorvosnál, rehabilitációs rendelésen, ideggyógyásznál, góckeresésen,... Sehol sem jutottunk előbbre. Voltam akupunktúrán is, szinte semmit nem segített. Igazából minden orvossal ott kötöttünk ki, hogy feltételezhetően a terhességre reagál ilyen túlzottan a szervezetem, és feltételezhetően utána elmúlik, ha mégsem, akkor pedig már lehet próbálkozni esetleg más kezeléssel. Most már kaptam mankót is... Hát ez van, és én ezért a babáért kibírok mindent, csak néha kicsit elkeseredem, hiszen annyi mindent csinálnék... És mivel egy vidéki kisvárosban élek a határon túl, gondoltam, próbálkozok itt is, hátha volt valaki hasonló helyzetben, és tud jó tanácsokkal szolgálni.
2014. szept. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!