Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis mit kezdhetnék magammal?

Mégis mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

A két legjobb barátnőm egész nyáron nem érnek rá velem lenni (egyik folyton táborokban van, a másik külföldön). Az osztálytársaim, és az összes többi ismerősöm jól megvan nélkülem, senki sem keres. Családom szinte nincs, anyukámmal élek, de nem vagyunk olyan jóban, hogy el is menjünk valahová. Jelenleg nincs is itthon, elutazott. Gyűlölök itthon lenni, akármit csinálok, keseredettségből csinálom. Unom a sok filmet nézni, a könyveket, a magazinokat. Nem járok sportolni. Imádok alkotni, szeretek minden művészetet csinálni, de egyikben sem vagyok kiemelkedő. Nem találtam munkát, se önkéntes munkákat. Nincs pénzünk táborokra. Egyedül vagyok és senki sem szeret, nem kíváncsi rám senki. Le is kéne fogynom, sose jártam még senkivel. Elvesztegetem az időmet, a fiatalkoromat. Pasizni, bulizni akarok, utazni, szabadon, egy jó társaságot... a legjobb barátnőmmel szoktunk bulizni, de most ugye nincs itthon és teljesen egyedül vagyok. Mindenki élvezi a nyarat. Akármit csinálok, csak feldühít, hogy nem azt az életet élem, amit szeretnék. Sóvárgok az élmények után. Megőrülök egyedül, itthon. Ha egyedül kimozdulok, az még rosszabb mert vagy mindenki társasággal megy mindenhová és rosszul esik hogy egyedül vagyok, vagy nincs pénzem. Imádok egyedi ruhákat keresni, építgetni a stílusom, de egyszerűen nincs pénzem. Itthon ülök úgy hogy nincs itthon senki, nem kéne időre hazaérnem, a barátnőmmel bulizhatnánk hajnalig, de ő elutazott és itthon ülök a gép előtt mint valami nyomorék.. végülis az is vagyok, nem? Miért nem keresnek az emberek? Nem lennék izgalmas? Utálok mindenkit és mindent. Nem értem miért kéne itt lennem, ha semmi értelme, semmi haszna nincs..

15L


2013. jún. 29. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így kéne hozzáállnod:)

Nekem is pl egész ezen a héten nem volt semmi dolgom, a szüleim elutaztak, a barátaim máshol vannak, nincs mit tennem:) itt vagyok Gyakorin, és válaszolgatok, kérdezgetek, én is unom:)

Én annyira nem vagyok bulizós típus, persze szeretnék elmenni, de ha el is jutok, nem érzem ott jól magam. Szerettem volna táborba menni, de semmi érdemleges nem volt ebben a régióban, vagy csak nem találtam meg...

Még itt az egész nyár, biztos lesz amikor a barátaid is itthon lesznek, nekik is kell egy kis szabadság a családdal, de ők sem élveznék, ha az egész nyár csak a családról szólna, egy idő után megunják, és a barátaikkal szeretnének lenni:)

Próbálkozz te is, kérdezgess ki az aki ráér, és csinálj programot magadnak:)

Én is hétfőn elmegyek egy barátnőmmel, bár eleve ő nem gondolt ilyenre. Ő is azt gondolta, hogy senki nem kíváncsi rá. De ez nem igaz, csak visszahúzódóbb, és azt gondolja egy teher nekünk.

Szerintem neked is ezt kéne csinálni. Kitalálni valamit, pl egy fagyi, ami nem túl drága, menj el valakivel, beszéljetek, sétálgassatok üsd el az időt:) a gép tényleg nem a legjobb, már unalmas a sok sorozat, és a hülye kérdések itt gyiken.

Szóval, légy te a kezdeményező!:)

Ha gondolod beszélhetünk is, én is 15 vagyok, és lány:))

2013. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lenne számos ötletem hogy kivel hová menjek de basszus miért nem ők hívnak el valahová? ha szeretnek és hiányzom nekik és nem tudják mi van velem csak rám kéne írniuk vagy felhívniuk, helló szia milyen a szünet mit csinálsz ráérsz nem találkozunk? ennyi lenne az egész de senki nem ír/hív. akkor most én kuncsorogjak nekik, hogy jaj találkozzunk? hát így nem kell senki..
2013. jún. 29. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen ők is ugyan ezt gondolják:)

Azért egy próbát megér:)

2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem az a gond hogy nem hívnak és talán ezt gondolják ők is, hanem az hogy szerintem egy kapcsolatban teljesen normális dolog hogy mindkét fél keresi egymást.. ezt meguntam ennyi ha valaki kíváncsi rám írjon vagyhívjon és ennyi
2013. jún. 29. 18:01
 5/5 anonim válasza:
Na, mintha én írtam volna:-D Nekem csak a sporthoz/fogyóhoz van ötletem : ha anyud nincs otthon akkor gondolom magadnak csinálsz kaját...próbálkozz egészségesebben enni, több nyers gyümölcs/ zöldség, ha húst kívánsz kísérletezz halakkal, csirkével..utáltam eddig főzni, mára megtanultam értékelni. Mozgás: ha teheted, menj el vmilyen edzésre, ott még talán ismerkedhesz is. Ha nincs kedved kimozdulni, táncolj otthon, vagy erősítő gyakorlatokat találsz youtubeon. Emellett én igyekszem ilyenkor magamra koncentrálni, kialudni magam, arcpakolást csinálni, hajakat kipróbálni, stb. Olvasni, tanulni se árt, bár én is nehezen veszem rá magam.
2013. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!