Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vácon készül valaki szülni?

Vácon készül valaki szülni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de 5 hónapja szültem ott. Van valami amt tudni szeretnél?
2014. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen. :) Kinél szültél? Elégedett voltál a szülészettel?

Rokonok bemehetnek vagy még a régi módszer van, ki a körfolyosóra és ablakon keresztül nézhetik a babát? Nekem ez szimpatikus.

2014. szept. 15. 13:35
 3/17 anonim ***** válasza:
én Kondér doktirnál szültem, a folyosonak van egy resze ott üvegablak ahol lehet kukucskalni.vha tovabb mesz ezen a folyoson, ott fekszenek a kismamik oda nem lehet bemenni a sajat es a gyereked erdekeben. a szüleszeti osztaly amuy tiszta, de az agy kenyelmetlen a kaja borzalom. Az apolokbol es a csecsemosokbol azt mondanam, minden masodik normalis :)
2014. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Orvosok milyenek? Kondér időben bement a szülésre?
2014. szept. 15. 13:46
 5/17 A kérdező kommentje:

Rokonok hogy láthatják a babát? Nővérek mutatják meg?

Hány napig voltál bent?

2014. szept. 15. 13:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahogy az előttem szóló is leírta, rokonok és apuka is csak üvegen keresztül láthatja a babát. A szobába nem mehetnek be. Beviszed a babát a csecsemősöknek, belerakják a kis kocsiba és odatolják az üveghez. Te persze kimehetsz hozzájuk. Én kivétel nélkül minden szülésznőt és minden csecsemőst kedveltem. Bármiben szívesen segítettek. Géczy Mária doktornőnél szültem, fogadott orvosom volt, nagyon meg voltam vele elégedve.
2014. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A szobatársamnak a Kondér volt a fogadott dokija, kiírt napon szült, de a doktor úr mégis nyaralni volt. És ha jól emlékszem előre kifizette neki az összeget.
2014. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Következő babánál pont a géczy drnőre gondoltam.

Természetes szülésed volt? Te hívtad, hogy mész a kórházba, vagy onnan hívták őt?

2014. szept. 15. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. nekem inditott szülésem volt igy nyilvan ott volt idoben az orvosom. egyebkent szinte mindennap bent van szoval jo esellyel ott a szulesnel kiveve ha tenyleg epp nyaral az szivas. a baba ejjel nappal a kiskocsiba van amugy. a csecsemosok nem kellenek ahhoz hogy a latogatoid meg tudjak nezni, te magad odatolhatod az uveghez. nagyon jo hogy vegig veled a baba. lelkileg is, es tanulni is sokat lehet ha az ember elso babás. de pihenni nehéz :)
2014. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez jó, hogy nem jöhetnek be a babához, végre egy normális dolog.

Mikor én ott voltam, ki kellett menni egy külső folyosóra, és az ablakon keresztül lehetett megnézni a babát - anyuka mutatta meg.

2014. szept. 15. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!