Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vácon készül valaki szülni?

Vácon készül valaki szülni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1 éve szültem császárral Fekete dokinál. Nekem csak jó véleményem van. Balassagyarmatra jártam eredetileg, ahol a 36. héten közölték, nincs 2kg a pici, és súlyos testi fogyatékosságot látnak.

Erre elmentem, sőt rohantam Fekete dokihoz, aki az UH alapján nem látta ezt. Ez volt pénteken, hétfőn reggelre kiírt, bementem, majd készítettek is a császárhoz. Kint várt 3 gyerekorvos, mentőápoló, gyermek rohammentő, hogy viszik Pestre. Majd amikor a doki kiemelte, ő maga hozta a fejemhez, mutatta, hogy mindene megvan, nagy baba, és 3 lány után kisfiam lett. Megvizsgálták, majd összevarrtak, és az ágyam mellett velem együtt hozták át az osztályra. Lepakoltak, és már hozták is ki.

Nálunk apuka kezébe is odaadták minden nap. Bár apum meg a tesóm csak az üvegen keresztül láthatta. A folyosóra nem jöhettek be, de a lifteknél le lehet ülni, plusz mivel első nap beindult a tejem és az úrfi 4-6 órákat aludt, le tudtunk menni a kertbe, büfébe.

2014. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ki az az orvos, aki végképp nem volt szimpatikus?
2014. szept. 15. 14:26
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem a Fekete annyira nem volt szimpi. A Bényi volt még szimpatikus
2014. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gyurkovics milyen? Még őt mondták.
2014. szept. 16. 09:03
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
a Gyurkovicsot nem tudom melyik, a Ferenczi is szimpatikus, már ha ő az őszhajú, vékony, magas bajszos :)a csecsemősök amúgy kettesével dolgoznak 12 órás műszakban és már megfigyeltem hogy a kettő közül mindig az egyik normális a másik pszichopata :) úgyhogy én mindig a kedvesebbhez fordultam ha gondom, bajom volt.én nehezményeztem, hogy rögtön az első nap kisebesedett a mellbimbóm, +komoly fájdalmaim voltak, és nehezen tudtam szoptatni, első babás anyuka révén egyébként sem volt ebben tapasztalatom. De borzasztó türelmetlenek voltak, mindenképpen erőltették, hogy oldalfekvésbe szoptassak, ami nekem nem ment a heg miatt egyszerűen, harapófogóval kellett kihúzni belőlük hogy még milyen szoptatási pozíciók vannak, minden nap mást mondott az egyik, mint a másik, a 3. nap környékén már fogyni kezdett a baba, a 4. napra begyulladt a mellem, mellszívót meg nem akartak adni mert hogy szoptassak, de nem értették hogy nem tudok mert fáj mindenem...aztán valamelyiknek az 5. nap környékén sikerült mutatnia egy olyan pozíciót amiben mindketten boldogultunk, illetve van egy szoptatási tanácsadó csaj, ő nagyon kedves, és segített hogy milyen bimbó védőt használjak, megmutatta a kézi fejőt, meg beszélgetett velem hogy jól érezzem magam :) szóval tényleg fele ilyen, fele olyan. azért nem árt ha felkészülsz mindenből mert segíteni nem igen van idejük.
2014. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Abszolút nem értek egyet az utolsóval. Minden csecsemős maximálisan kedves és türelmes. Legalábbis ha azok vannak akik 5 hónappal ezelőtt. Pszichopata? Lehet inkább anyuka viselkedésével volt probléma...

Ha valaki, akkor én aztán extra béna voltam a szoptatással, babámnak sem ment igazán. Bármikor bármelyikhez fordultam már jöttek is, biztattak, hogy nem adjuk fel, sosem éreztem, hogy nem lenne hozzà kedvük vagy idejük. Aztán a babám megbetegedett, felkerült a gyerekosztályra inkubátorba, nekem meg maradni kellett lent az újszülöttön. Az időm nagy részét a babám mellett üldögélve töltöttem, de amikor lementem enni vagy bármiért, már szaladtak is, érdeklődtek a baba után, fejték a mellemet, hogy tudjak neki felvinni tejet, mert a szopi még nehezen ment, de ők nem járhatnak fel oda segíteni. Mikor nagyon megsiratott egy fenti nővér (nem engedte dajkálni a babámat, csak szoptassam meg és húzzak el, majd a következő etetésre menjek), akkor felmentek ketten a csecsemősök közül és elmagyarázták neki, hogy jogom van akár 24 órát a gyerekem mellett ülni ha én úgy látom jónak.

Ha egyszer lesz még babám tuti Vácon szülök.

Bocs, ha hosszú lett.

2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
talan azota ujak a csecsemosok. én 8 hete szultem. es nalam rugalmasabb tejbetok aligha letezik szoval nem velem van a baj én tartottam magam. korulottem tobb kismama is sirt, nemelyik olyan banto tudott lenni, bunkon szolni. egy kismamaval sjnos turelmesnek kell lenni. de mondom ez csak a felere igaz a tobbi normalis. en egyebkent 2 hetet toltottem bent , hidd el jol megismertem oket :)
2014. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!