Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes magánorvost fizetni?

Ancsi1991 kérdése:

Érdemes magánorvost fizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 hetes várandós vagyok. Ma bementem a semmelweis kórházba a 12 hetes ultrahangra és beszéltem a Garamvölgyi doktor úrral aki ajánlott egy down kór szürést is amit meg is csináltattunk. viszont megkértem hogy kövesse végig a terhességem de nem gondoltam hogy neki csak magánrendelöje van amit anyagilag nem nagyon engedhetünk meg ! Ilyenkor mi a teendő? Mert már mindenhol az ő neve van a papírokon.

2014. szept. 15. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10es vagyok, azt elfelejtettem mondani hogy szülésre nem kértem fel és lehet nem is fogom. Mindenhol azt olvasom hogy nem vállal szüléseket már de ha mégis akkor elég drága. Lehet az lesz hogy bemegyek a kórházba és ügyeletesnél szülök.
2014. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!