Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. heti ultrahangon...

Ha a 12. heti ultrahangon minden rendben van, abban az esetben is csináltatnátok vértesztet?

Figyelt kérdés
Mivel megszünt az Afp, és helyette csak fizetős vértesztek vannak a down kór kiszűrésére.

2014. szept. 15. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam.
2014. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy dilemmáztam, mint Te is, de biztos ami biztos megcsináltattam...

Ha az árat sokallod (én is sokallottam a 40 ezret) keresgélj a neten, én a G1-ben csináltattam kombinált tesztet 19 ezer forintért. Lehet, hogy van ennél olcsóbb is, nézz körül!

2014. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltattam, pedig csak 26 éves vagyok. Uh szerint minden rendben, a vérteszt eredményét a napokban várom. Nálunk 30ezer egyébként.
2014. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még ha csak 20 éves is vagy, akkor is érdemes megcsináltatni!
2014. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva,de leírom.

Én 21 éves vagyok,tehát fiatal. Nem csináltattam meg a tesztet,az ultrahangokon folyamatosan ellenőrizzük a babát(4 hetente) eddig mindent rendben találtak,DE ha nem így lenne,sem venném el a gyermekem életét,van a családban akiknek rossz lett a teszt eredmény...saját szememmel láttam! Végül egészséges,tündéri babájuk lett.

Nem vetetném el,így feleslegesnek tartottam a tesztet.

Bízom a jó Istenben,hogy egészséges gyermekkel áldott meg minket,és pozitívan állok a dolgokhoz!

2014. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok és csináltattam integrált tesztet. Én így nyugodtabb voltam...30E Ft volt.
2014. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En 24 eves vagyok mar alapbol ugy csinaltattam,h vérvétel es ultrahang..nekem ez fontos volt..szerettem volna tudni ha valami baj van!!
2014. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, a 12. uh-n minden rendben volt, nem csináltattam meg a tesztet, mivel elég kicsi a kockázat, s az eredmény meg csak egy arányszám. Mivel érezném magam jobban , ha kijönne 1:1300 helyett pl 1:987?! Szerintem pénzkidobás. Én sem tudnám elvetetni, csak azért meg downos, a többi kromoszóma-rendellenesség meg általában élettel összeegyeztethetetlen. A természet végezze illetve végzi a maga dolgát.
2014. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyílvan ezek a vizsgalatok csak azoknak szamítanak akik nem vetetenek el azert mert beteg..de aki nem szeretne beteg babat is megszülni annak érdemes!!
2014. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!