Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hét múlva kislányom születik...

3 hét múlva kislányom születik, de a neve még nagyon kérdéses, több név is nagyon tetszik. Ti melyiket választanátok, melyik tetszik a legjobban nektek? A vezetéknév:Tolnai. A lehetséges nevek:Tamara, Tímea, Lara, Fanni, Noémi

Figyelt kérdés

Vagy ti mit ajánlanátok?

Köszönöm előre is!


2014. szept. 16. 12:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%
Fanni. Ez a legszebb a felsoroltak közül, ez megy legjobban a vezetéknévhez. Egyébként nálunk is listás volt a Fanni.
2014. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk a Fanni és a Tamara is listás volt. Fanni a gyakorisága miatt esett ki, a Tamara pedig amiatt mert "T" betűs a vezeték név nálunk is és túl pattogósnak találtuk. Végül Reginánk lett, de a fentiek közül továbbra is a Fanni és a Tamara jön be Nekem leginkább.
2014. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
56%

Tolnai Fanni vagy Tolnai Noemi.


Nekem meg tetszene a Tolnai Lili, Tolnai Anna, vagy Tolnai Linda.

2014. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
46%

Szia! Nekem a Tolnai Tamara és Tolnai Fanni tetszenek, de akár együtt is :) Tolnai Tamara Fanni ??? :D Könnyű szülést és sok Boldogságot kívánok! ;) Majd írd meg, hogyan döntöttetek! :)

Egy ikres anyuka.

2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Tolnai Tímea gyönyörü. Egyébként a Timea amugy is nagyon szép. A jelentése is, jó,tisztelet. Timi aranyos, Tímea elegáns. Én ezt választanám.
2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok. Nekem még a Noé mi tetszik, de nagyon összecseng a vezetéknévvel, ...nai Noé... ezért szerintem Tímea.
2014. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%
Tolnai Lara vagy Tolnai Fanni hangzana legjobban :)
2014. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Tímea legyen
2014. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Tímea mindenképp. Szerintem minden esetben nagyon fontos megnézni, hogy a vezetéknévvel passzoljon, ne csak maga a név legyen szép. A Tolnaihoz én mindenképp a Tímeát választanám, de 2. névnek ha esetleg nem áll távol tőletek a 2 keresztnév, még a Fannit is megpróbálnám. Tolnai Tímea Fanni. Nagyon szép, dallamos, jó kimondani is.
2014. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Egyenlőre a Tímea és a Fanni a nyerő... :)
2014. szept. 17. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!