Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, akinek ennyire...

Van más is, akinek ennyire aktív a babája a pocakban?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, de amióta érzem mozogni, szinte állandóan ficánkol. Néha annyit, hogy már aggódom miatta (bár nem tudom, hogy konkrétan miért).

És akinek ilyen kis ficánka volt, olyan is maradt a születése után is?

Kb. éjjel nappal ficereg, mintha sohasem aludna.


2014. szept. 16. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt. Nagyon fajt sokszor porgott forgott kulonosen az utolso hetekben beszelek fajdalomrol. Mondjuk este 9-kor elment aludni ugy altalaban.

Oktober vegen lesz 4 eves.

Nagyon aktiv volt mindig. 9 honaposan elindult es 2 evig szo szerint szaladt!!! 2 eves koratol szinte nem is aludt napkozben - amitol aztan totalkaros volt de nyomta minden nap reggel 7-tol este 9-ig.

A terhessegem is egy tortura volt. Szules felkesziton az en hasam ugralt egyfoltaban egyedul - szo szerint egyik oldalrol a masikra.

Kisfiam egy izompacsirta mellesleg. Gyors eszjarasu es mozgasu. Hat kell hozza turelem....

2014. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 28+4 hetes vagyok, de ugyanezt tudom elmondani mint Te! Éjjel-nappal aktív, és tényleg olyan mint ha sohasem aludna! Kíváncsi leszek milyen lesz ha megszületett :)
2014. szept. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Második babámat várom és ugyanezt tudom mondani. :)

Első babám szinte már hihetetlenül aktív volt magzatnak, soha nem nyugodott le. :) Szülés után is ilyen volt és a mai napig ilyen. 5 éves és egy percre sem bír nyugton maradni. :) Kislány.

Most második babám is ilyen aktív. Sőt, néha rosszabb mert sokkal erősebb, mint a lányom volt, nagyobbakat rúg pedig még csak 25 hetes vagyok. :) Most fiút várok. Előre félek mi lesz később, ha már most fájdalmasak a rúgásai. :)

Tapasztalatom szerint szülés után ő is ilyen aktív lesz. De nem bánom, mert a lányom is legalább nem egy leülök a sarokban és meghúzom magam típus. Hanem egy életrevaló, talpraesett vagány kiscsaj! :) És remélem a fiam is ilyen lesz!

Boldog babavárást mindenkinek!

2014. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szép kilátások... :D.

Nekem is a második baba, de nem emlékszem, hogy a kisfiam is ennyit pörgött, ficánkolt volna.

De lehet, hogy csak elfelejtettem :).

2014. szept. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!