Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is voltak ilyen gondjai...

Masnak is voltak ilyen gondjai? Aggodom! 21hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problemam lenne, hogy a mai nap szekrekedessel kuzdok..egyre rosszabb, es elkezdtem erezni hogy neha neha hasogat nyilal az alhasam, szemeremcsontom, ami olyan mintha kisugarozna a huvelybe, vegbelbe is. Nem faj, nem allando, csak kicsit kellemetlen.

Illetve, a dokim irt fel gynoxin huvelykremet gomba ellen, amit elkezdtem hasznalni, de azota olyan mintha folyton nedves lennek ott lent..talan a krem folyik vissza ami nem szivodott fel vagy folyas lenne esetleg mas? Meg vagyok ilyedve, elso baba!

A picur mozog ugyanugy!

Koszi mindenkinek!



2014. szept. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Székrekedés egy mindennapos dolog a kismamáknál.

Nekem is volt. És a hasam is fájt tőle. :/ Sőt vasat is kellett szednem, így rosszabb volt a dolog, kb 4 naponta tudtam wc-re menni. A végbél fájdalom lehet aranyértől az erőlködés miatt.

Szeméremcsont fájdalom is tök normális, ez ellen semmit nem tudsz tenni.

Lehet a krém, de lehet folyás is. A fehér és az átlátszó bő folyás is normális. Amikor szagos és színes, az nem jó!

Ám ezeket említsd meg a dokinak, sztem nincs semmi bajod, de csak ő tud 100 %-osan megnyugtatni.

2014. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt írtad,hogy mai nap székrekedésed van.. Neked csak ma van?:) De irigyellek:) Én mióta terhes vagyok küzdök a székrekedéssel...:)

Úgy fogalmaznék,hogy mióta terhes vagyok,azóta a gyomrom,az emésztésem igen csak rosszalkodik..A hasam éppen ezért fáj is.:/ A szeméremcsontom is fáj ha megnyomom,de alapjáraton nem érzem,tényleg csak ha pl zuhanyzok és megmosom ott:)

Ha a folyás azóta mióta használod rá a gyógyszert,sanszos,hogy attól más a folyásod! Valóban amíg nem szagos és nem viszket fáj,addig nincs gond.:) Nekem tök más lett a folyásom mióta terhes vagyok:)

Amúgy nekem is első baba..:) Sok-sok tünet van még ami előjön vagy jöhet,de nem kell mindtől megijedni,a legtöbb a terhesség velejárója!:)

Boldog babavárást:)

Üdv 27+2hkm

2014. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Na jól megfogalmaztam az egyik részt :D

Tehát ha a folyásod attól kezdve "más" hogy elkezdted kenni,kezelni akkor sanszos,hogy attól más a folyás,nem pedig mástól!:) Tehát ezt a gyógyszer váltotta ki:)

De dokinak említsd azért:)

2014. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt, a terhesség előtt volt nehezebb, terhességben rengeteg de tényleg rengeteg gyümölcsöt ettem, naponta egy liter rostos levet gyümölcsökből ittam meg legalább és egy-egy kg narancs, őszibarack és minden más lement, amiket vettem és az utolsó napig nem volt székrekedésem. Nagyon örültem neki. Szülés előtt meg hasmenésem volt :/ Annak már nem örültem!
2014. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógynövényboltban aszaltszilva levet. Segíteni fog.
2014. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Koszonom a valaszokat!

Elso, remelem tenyleg minden ok, de feltetlen szolok a dokinak is!

Masodik, igen a mai napot irtam, de nem csak ma volt szekrekedes..es sajnos egyre tobbszor jelentkezik..melle hascsikaras is..es ilyenkor faj mindenem.

Nem is fajdalom hanem szurkalas..hasogatast erzek!:(

A folyas remelem tenyleg folyas..es nem problema..egy hetig kell hasznalnom a kremet..de azota kezdtem el erezni!

Kedves harmadik, nagyon sok rostosat eszek..de sajna sok gyumitol csikar a hasam..ugy hogy neha mozdulni se birok..de wcre nem sikerul elmennem.

Hat hatha javul holnapr..igaz nem folyton nyilal csak neha neha!

Koszi mindenkinek!;)

2014. szept. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!