Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésre szedett -e...

Keményedésre szedett -e valaki vagy szed ilyen gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon keményedik a hasam 26hetes vagyok és már a magnézium se nagyon segit :(Pihenni azt nem nagyon tudok mert van egy 6 és egy 2éves gyerkőcöm.Tegnap a dokim felirta az Ataraxot és a salbutamolt(hát sajna elolvastam a betegtájékoztatot)ha ezek se segitenek akkor korház.Bizom a dokimban csak kiváncsi vagyok hogy más is szedte-e ezeket a gyógyszereket és segitett e.köszönöm
2014. szept. 18. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kórházban kaptam ataraxot, itthonra spiropentet írtak, ami szintén hörgőtágító, illetve 4x2 magnerotot szedtem. Nekem valamennyire használt, kevesebbet keményedtem, nem görcsöltem.
2014. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak nagyon elbizonytalanodtam hogy beszedhetem e az ataraxot,mert a betegtájékoztató sajna mást ir,hogy terhesen nem lehet.de ha korházban is ezt adnak.meg tudom hogy a dokim se irná fel ha nemlehetne.Ha megkérdezhetem hány napig kaptad?
2014. szept. 18. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
ataraxot 6 napig a kórházban, a spiropentet a 27. héttől szedtem a 33. hétig.
2014. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. szept. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!