Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki használt/ használ Hipp...

Leendő anyuka kérdése:

Valaki használt/ használ Hipp Natal nevezetü terhesvitamint? Ára? Meddig elég? 1 havi adag mennyi kb? Sajnos nem viszek annyi vitamint be orvos ajánlotta a feibiont de sajnos kihányom a gyógyszereket ugyan ugy gravidát is kihányom elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem a femibiont, de nem sokáig..egyébként sem vagyok híve semmiféle vitaminnak, gyógyszernek. Folsav, c-vitamin Hipp Natal kombót ittam, később folsav helyett jött a vas + halolaj kapszula és rengeteg gyümölcsöt ettem + Spar-os multivitamin abban is vannak + vitaminok (tudom cukor is na de ennyi kell:D) én teljesen meg voltam elégedve vele, az íze is fincsi és teljesen természetes sűrítmény. Én télen ittam, most még több gyümi van szerintem elég ha ezt iszod. Nem emlékszek az árára, nézz utána neten..nekem valami 3000 körül rémlik a két kis üvegcse, de nem kell belőle sokat inni. A lényeg tartsd hűtőben.
2014. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és szoptatás alatt is ajánlják. Én pár hónapja nem iszom, de szoptatás alatt újra el akarok kezdeni egy adagot.
2014. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a sparos az tiszta gyümiböl van? Mi a neve ? 11 hetes vagyok 1 hete minden rendben volt a babával méret minden de félek h nem fog rendesen fejlödni :(
2014. júl. 5. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az elejétől a hippet iszom és megvagyok vele elégedve nem olcsó de benne van minden és a dokim is azt mondta jobbat nem is találhattam volna. Az ára nem olcsó 30 napra elengedő. Linkelek be egy oldalt ilyen árban vannak a boltokban is. 35hkm
2014. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabszem ***** válasza:
Szia, én a Hipp Natalt iszom. 20 és 30 napra elég adagokban lehet kapni. a 30 napos kb 3000 Ft. és is azért szedem ezt mert a Gravidától és az Elevittől nagyon szarul voltam. ettől viszont semmi bajom. sőt mig a többitől szorulásom volt, ennél nincs semmi gond.
2014. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ár-érték-íz összehasonlításban nekem ez jött be leginkább, na meg nagyon fincsi és tartalmaz hozzáadott vitaminokat. Én a nagy melegben "felvizezem", vagy szódázom és úgy iszom, amúgy napi 3-4 dobozzal simán bevernék belőle, a sima víz meg annyira nem csúszik.. :D. 50%-os 199 Ft, de szokták akciózni 169 Ft-ra.


[link]


[link]


Ne parázz rá, nem lesz semmi baj. Tudom közhely, de a baba úgyis elveszi ami neki kell, vitamin hiányban max te szenvedsz hiányt. Én a Maltofer folt szedtem, halolaj kapszulát csak most a vége felé, na meg magnézium illetve kalcium ha szükségesnek érzed. Ha nem keményedsz magnézium se olyan fontos. Egyél naponta többször és változatosan. Ehhez itt egy kis segítség:


[link]

2014. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat de szerintem maradok a hipp Natalnál :D most más vitamin is majdnem 3000 ezer eddig még nem volt baj de inkább iszok mint hogy baj legyen :)
2014. júl. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!