Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt beágyazódási...

Kinek volt beágyazódási vérzése? Hanyadik ciklus vagy dpon volt ez a vérzés? és rá hány napra lett pozi a teszt? Esetleg valaki akinek görbéje van az tudná csatolni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

tudom nem ilyen választ vártál. De hidd el fölösleges ezeket figyelned. Saját példámat írom, észre sem vettem, hogy terhes vagyok, csak csináltam egy tesztet, össze vissza szokott megjönni, de azért nagyjából a nemvárt napja után teszteltem és halvány pozitív volt.

Csak azért írom, mert sokan keresnek már jóval hamarabb tüneteket, pedig fölösleges. Sokkal többször létrejön a terhesség mint ahányszor pozitív a teszt, csak nagyon nagyon korán elhal a terhesség vagy hogy írjam, így igazából észre sem venni, mert megjön.

Szóval hidd el jobb ha nem foglalkozol ilyenekkel, az emberi szervezet nem gép, mindenkinek egyedi. Vagy beállsz azok közé akik rágrörcsölnek és aztán akár évek múlva jön össze a sok hőmérőzés, nyák és hasonló figyelése nélkül..... Nekem ez a tapasztalatom az ismerőseim között is.

2014. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 éve nem jön a baba :( tegnapelőtt véreztem egy minimálisat 8.dpon azóta a hőm fent van :)
2014. szept. 18. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, és mindezt tényleg a legnagyobb jóindulattal. Ne figyeld magad! Ne méricskélj hőt,ne csinálj ilyeneket, csak élvezd a pároddal az együttléteket! Ha 3 éve nem jön a baba, érdemes kivizsgáltatni magad, és csak azt csinálni amit az orvos mond.

Nekünk sem jött évekig, csomó mindenen túl voltunk, örökbefogadást beadtuk. És amikor nem erre koncentráltunk, akkor jött össsze. Tudom közhelynek tűnik, de sajnos általában így van.

2014. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekm volt beágyazódásos vérzésem az első babánál. Kimentem pisilni, és hirtelen majdnem egy tenyérnyi vér kijött, azt hittem megjött. Aztán nem jött több.

Ne haragudj, de fogalmam sincs mi az a dpo és sosem mértem görbét, így nem tudom mikor volt,kb. mikor meg kellett volna jönnie.

2014. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megjött :(
2014. szept. 22. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak húslé színű elszínéeződés volt a bugyimon és a wc papíron, beágyazódási vérzésként cirka 6. napon az együttlét után. Poztitív lett a teszt később de a baba elment :((
2014. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!