Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lent megtapadt placentával,...

Félőske22 kérdése:

Lent megtapadt placentával, pecsételő vérzéssel volt dolgotok?

Figyelt kérdés
20 hetesen minimális barnás-rózsaszínes vérzéssel mentem be az ügyeletre, azt mondták túl lent tapadt meg a lepény. Izgulok, nehogy koraszülött legyen, de 16 hós lányom mellett csak napi 1-2 órát tudok feküdni és szedek magnéziumot is. Kérlek, írjatok megnyugtató példákat kismamák! Nagyon félek a koraszüléstől!:(

2014. szept. 23. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Példát írok, de megnyugtatni nem tudlak. Nekem a 3. babámmal tapadt lent a lepény. 26 hetesen bevéreztem, 1 hétig voltam kórházban. Kaptam gyógyszereket, és szigorú pihenésre voltam ítélve. 2 gyerek mellett, gondolhatod mennyit tudtam pihenni. 33 hétig húztam, akkor kellett sürgősen megcsászározni, mert levált a placenta egy része.
2014. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 16 héten mondták, hogy a méhszájtól 2 cm-re van,de a terhesség alatt többször volt, hogy barnás valami volt a wc papíron. Nekem napi 3x2 magnézium citrit (nem tudom a nevét, 500 mg/db) kellett szednem. 21 hetesen voltam ez miatt ügyeleten utoljára. Aztán a terhesség előrehaladtával feljebb "ment", így utána már nem volt ilyen gondom. Aug 17-re voltam kiírva, aug 20-án született a kisfiam.
2014. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra. Nekem azt, mondta az orvos, hogy ha közel van a mészájhoz, a helyzete változhat, -sőt változik- de ha fedi a méhszájat akkor az ott is marad.
2014. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kedves első! De akkor a babával végülis minden rendben volt, egészséges lett? Ha 6-7 héttel később történik ez velem, akkor nem izgulnék "annyira", mert akkor már meg tudják menteni a babát...de 20-21 hetesen esélye sincs...


Kedves második! Neked kellett/tudtál feküdni? Vagy végezted rendesen a napi teendőidet?

2014. szept. 24. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
33 hetesen született, éretlen tüdővel és kapott egy súlyos tüdőgyulladást is. Szerencsére meggyógyult, mert nagyon jó orvosaink voltak.
2014. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy meggyógyult a kicsi! Továbbra is minden jót kívánok nektek, csupa örömöt! :)
2014. szept. 24. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ügyeleten pihenést javasoltak. A saját orvosom viszont azt mondta, hogy nem kell, menjek nyugodtak sétálni és végezzem a napi dolgaimat. Neki lett igaza, nekem is nagyon jó orvosom van, szerencsére :-)
2014. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Változott a méhlepény helye?
2014. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!