Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség alatt érzett...

Korai terhesség alatt érzett EGYOLDALI szurkáló fájdalom nem valami biztató ugye?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyoznám hogy EGYOLDALI, nekem ez a gyanús, volt már két terhességem de az egész hasam szurkált és fájt, most meg szinte csak a bal oldalon, hol erősen, hol kevésbé és a lábamba is kisugárzik. Félek a méhen kívülitől, de dokihoz még korai menni (4. hetes)
2014. szept. 23. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, többször. Méhen kívüli terhességem nem volt, minden rendben.
2014. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak az egyik oldalon volt szurkálás, nyilalgatás és nálam is minden rendben volt/van! :)

40hkm

2014. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb oldalon görcsölget enyhén,szurkál állandóan,ami szintén kihat a lábamba,fenekembe végig....

Tegnap voltam dokinál,5hetes vagyok,csinált uh-ot,és mondta hogy a terhesség mellett egy jó nagy cisztám is van a jobb oldalamon.....úgyhogy ezért fáj nekem.Annyit mondott,ha nagyon erősen görcsölne,akkor azonnal kórház.De ezek általába felszivódnak.

Szerintem ne gondolj méhen kivülire,az amúgyis nagyon erős görcsökkel járna.Esetleg lehet neked is van egy cisztád,és attól van ez.

2014. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak a jobb oldalam görcsölt, szúrt.
2014. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 24. 07:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb oldalon szurkalt, ultrahangon mindent rendben talaltak azon kivul, hogy volt ott egy ciszta.
2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!