Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó lehetet ami elment?

Nyákdugó lehetet ami elment?

Figyelt kérdés

hétfön kisseb nagyobb panasszal elmentem a dokihoz.megvizsgált lent is és utána véreztem is egésznap.aztán egy amikor mentem wcre valami olyasmit vettem észre ami bocsi a kifejelyezésért de olyan volt mmint egy alvatt várdarab .nagysága mint a nagyujjamon a köröm! csak ugye mindenki irja hogy rózaszines.nekemakkor persze vérrel távozot gondolom.drék mensi szerü fájdalmak és a veém is majd le szakad dagad az arcom és a kezem rengeteget járok wc-re .37+2hetes vagyok szerintetek.lassan itt az idö.?

a vérzés mitöl lehetett???


2010. jan. 20. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetett a nyákdugó, vagy egy darabja, a vérzés meg valószínű a vizsgálattól volt, nekem mindig mondta a doki, hogy ilyenkor egy kis vérzés előfordulhat, nem kell tőle megijedni. Amikor megvizsgálja a méhszájat megsérthet néhány hajszáleret, amiatt lehet. A többi tüneted is jellemző ebben az időszakban, de ez még nem jelenti azt, hogy mindjárt szülsz, a nyákdugó is távozhat akár egy-két héttel hamarabb is. Mindenesetre könnyű szülést neked, ha itt lesz az ideje!
2010. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!