Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett ez nyákdugó?

Lehetett ez nyákdugó?

Figyelt kérdés
A tisztasági betéten volt valami élénk piros kis vérfolt,ez volt kb. 1 órája, de azóta nincs semmi.37+3hkm vagyok
2011. okt. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek megijeszteni és LEHET? HOGY ROSSZUL TUDOM, de a nyákdugó sohasem élénk piros.

Nem tudod felhívni a szülésznőt/dokit/kórházat, hogy megkérdezd?

2011. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nyálkás, rózsaszínű. nem szeretkeztetek vagy fürödtél előtte? Lehet felsértettél lent valamit.
2011. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyákdugó tényleg nem ilyen.Nekem is volt nemrég piros vérfolt,megnézte a doki és azt mondta,hogy ilyenkor nagyon érzékeny a hüvely és a hámréteg sérült meg.A nyákdugó az egy nagyon nyálkás undorító váladék és inkább sárgás,rózsaszínes.
2011. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem ma reggel távozott el, egy papírzsepit terített be, és nyákos, taknyos sárgás volt. tuti h az volt azt hittem bepisiltem.

39+5 hetes :D azóta h vagy? mi újság?

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez valóban nem a nyákdugó lehetett mert nagyon kevés élénk piros vér volt csak a tisztasági betéten, se nem szeretkeztünk előtte se nem fürödtem. Azóta minden rendben és nem is volt több vér.Remélem még húzzuk 1-2 hétig.

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. okt. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!