Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ettem olyan ételt amiben...

Ha ettem olyan ételt amiben felvert tojásfehérje volt baja lesz a babámnak? Nagyon aggódok!

Figyelt kérdés
32 khm
2014. szept. 23. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyersen?
2014. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem leszel szalmonellás, akkor semmi baja nem lesz a babádnak. De szalmonellás is akkor lehetsz csak, nyers volt a tojás. De valószínűleg semmi bajotok nem lesz. Nyugi!
2014. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem az ilyen kerdeseknel, hogy a kerdezo halal nyugodtan megeszik valamit es UTANA rettentoen elkezd aggodni a babaert. Miert nem ELOTTE?
2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt sokszor ettem rántottát, meg sütiket amiben biztos h volt tojás. Semmi baja nincs a gyerekemnek.
2014. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hőkezelt tojást lehet enni. ha csak nem nyersen etted, nem árthatsz vele.
2014. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nxers volt igen csak felvert hab de nem tudtam! miután megettem akkor mondták el , hogy van benne.a kedves édesanyám csinálta!
2014. szept. 23. 18:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért nem kell anyukád fejét venni rögtön.

Nem valószínű, hogy lesz gond.

2014. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ettem felvert habos sütit is. Nem volt semmi probléma.
2014. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért egy habos sütinél az ember, főleg ha terhes,és óvatosabb, csak rákérdez, h van-e benne nyers tojás...Szóval én sem értem az ilyen utólagos pánikolást...Én ha pl. bemegyek a cukrászdába és tiramisut akarok enni, akkor megkérdezem, hogy nyers tojással készítik-e.


Reménykedj, h nem lesz semmi bajod, én nemterhesként is kerültem már kórházba egy gyros miatt. Vagyis a szósz miatt.


A tojást meg feltörés előtt nem árt megmosni és szárazra törölni egy papírtörlővel, főleg a házi tojást.

2014. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elmondom a sztorit akkor.megkérdeztem anyámat, hogy van-e benne nyers tojás.azt mondta nincs.ettünk, de nekem utána is furcsa volt a krém.mondta , hogy van benne rum és tojásfehérje! miután megettem.tehát nem vagyok buta rákérdeztem, csak ő olyan nő, hogy én ne aggódjak ilyeneken semmi bajunk nem lesz.mint valami orvos.és igen amúgy emiatt elég mérges vagyok rá.
2014. szept. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!