Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hkm vagyok sajnos ugy néz...

Leendő anyuka kérdése:

23 hkm vagyok sajnos ugy néz ki hogy szifilisz betegségem van 2 vérvétel eredmény még nem jött meg volt valaki akinek volt? Babának lett valami baja? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Lécci irjatok :(
2014. szept. 23. 20:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

eu dolgozo ez mind igaz deeeee

sokszor talalkoztam mar al pozitiv tesztel is

Nyugi kerdezo vard kia a masodik leletet

2014. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, miért kellett az elsőt csúnyán lepontozni, amikor igaza van! Ha tényleg szifilisze van, akkor a nemibeteg gondozóba kell járnia, neki is, a férjének is, a férje vélt és valós partnerének is, tehát nagyon fontos megtudni, hogy ki kitől kapta el, mert a fertőzési láncot meg kell állítani!

Olvass utána a betegségnek, hogy ez bizony nem nátha és nem kis torokgyuszi! Penicillin és antibiotikum kúra, min. 3 hétig, injekcióban.

Ja, és hogy lesz-e baja a babának? Szerintem szándékosan nem írták le, hogy sajnos lesz. 50-60%-os a magzati elhalálozási arány! A szifilisz a szívet és az idegrendszert támadja, szerinted egy fejlődő kis magzatban mi történik? Mivel a véráramba bekerül, nem szűri ki a méhlepény, a magzati fertőzöttség szinte 100%!

Ennyire hallani akartál konkrét választ?! Tessék, itt van.

Nagyon, nagyon, szívből kívánom, hogy ez egy elírt, rossz adat legyen, és egészségesek legyetek! Mert ha bebizonyosodik a betegség ténye, akkor a világ legnehezebb dolgaival kell majd szembenéznie a kérdezőnek, amit senkinek se kívánnék!

2014. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedtél valamilyen gyógyszrt elötte??

Én 20 évesen adtam életemben elösször és az élmény után szerintem utoljára is vért. 2 héttel a leadása után kaptam egy levelet már nem tudom melyik intézményből, hogy fáradjak be vizsgálatra. Ott elmondták, bogy szifilisz gyanús vagyok, de ezt csak egy újabb vérvétel deríthetik ki. Leadtam, 2 hét izgulás. Elmondtam a páromnak, hogy mi a helyzet ès hogy neki is menni kell vervételre. Persze kiakadt, hogy ő biztos nem beteg, csak tőlem lehet..stb ez egy másik téma.. aztán kiderült, hogy mivel a véradás elött pár héttel beteg voltam, amire antibiotikumot kaptam, a gyógyszernek volt olyan kereszt hatása amit összehoztak a szifilisz gyanújával, de semmi közöm nem volt a betegséghez. Úgyhogy azért annyira szerintem nem fekete fehér ez a téma. Nem kéne egyből ördögöt kiáltani és beadni a válópert szegény kérdező feje felett...

2014. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
De nem ez volt a kerdese a kerdezonek!Egyebkent anelkul is tudja meg egy hulye is ezt,anelkul hogy eu.dolgozo lenne!Szimplan a babajaert aggodik!!!!!Erre mindenki ratamad itt mint valami vércse!Szornyu!!! :(
2014. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
mennyire gonoszak vagytok! itt a kerdezo es a babaja egeszsegerol vsn szo.... kivanom, hogy csak tevedes legyen!
2014. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nincs semmi baj és hogy csak ál pozitiv amugy vigyáztunk meg minden eddig nem nèzték a szifiliszt jövöhét szerdán megirom az eredményt szoritsatok nekem :(
2014. szept. 24. 21:42
 17/27 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2014. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett az eredmény?

2014. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ugyan az lett mint az első de mèg mindig nem 100% ra biztos hogy szifilisz azt mondta a doki nem tudja meg nem találkoztak mèg ijennel kedden megyek Nemi gondozóba párommal de bizunk benne hogy semmi baj nem lesz :( :(
2014. okt. 3. 20:51
 20/27 anonim ***** válasza:
szivbol kivanom, hogy ne az legyen!!!drukkolok neketek...
2014. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!