Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas AFP eredmény mellett,...

Magas AFP eredmény mellett, ha az UH vizsgálatok nem találtak a babánál semmiféle rendellenességet, akkor kiderült, hogy mi okozta a magas AFP-t? Később lett valami?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Juli 1-top eltoroltek az afp vizsgalatot m az eredmenyei nem megbizhatoak! Ne izgulj
2014. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy eltörölték, de ez engem jelen esetben cseppet sem vigasztal. Mivel június legvégén vettek terhesállományba, így rám még a régi rendszer vonatkozik. Nagyon "örülök" neki, mert most a magas AFP miatt stresszelhetek heteket és újabb vizsgálatok várnak rám, miközben a magzatot 2x is alaposan megvizsgálták és nincs rendellenességre utaló jel, ép gerinc, zárt hasfal, 4 üregű szív, stb. Mégis magas. A lepényben van valami echoszegény rész, amire azt mondták, hogy emelheti az AFP értékét. Mégsem vagyok megnyugodva! :(
2014. szept. 4. 13:11
 3/4 Lencsibaba0121 ***** válasza:
70%
Ó nekem 1:49-hez lett az eredmény. Az naggyon rossz! Elmentem 4D-s uh-ra, ott mindent rendben találtak. Aztán a védőnő akart küldeni magzatvíz vételre, de én mondtam, hogy nem megyek el. Problémás terhességem miatt a saját orvosom is azt mondta, hogy kizárt, hogy engedi ezt a vizsgálatot, legalábbis az uh-k eredményei után. Gyönyörű, erős, egészséges, 14 hónapos kislányom van, aki fél évesen felállt és 8 hónapos kora óta stabilan fut! :D Ne aggódj, menj el 4D-s uh-ra, ha ott nem látnak semmit, akkor nincs semmi baj!
2014. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. szept. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!