Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihető? Uh eredményem...

Mennyire hihető? Uh eredményemre lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
a 18 hetes uh-on ne tudta megmondani a doki a babám nemét mert össze voltak zárva a lábai.tegnap a terhesgondozásom csinált uh-ot/23 hetes vagy/,és annyit mondott,hogy nem a legjobb minőségű az uh-ja,de ha tippelnie kell akkor ő lánynak mondja.szerintetek mennyire biztos h kislány.ezek után...
2010. jan. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért egy tapasztalt orvos, már felismeri a baba nemét.

Nekem 21 hetesen mondták először, hogy kisfiú. Mondjuk az 4D volt, de az összes többi Sztk-s uh-n is fiút mondtak.De például az első kisfiamnál, már 15 hetesen látták a kukacát :)

Persze a lányoknál szoktak többet tévedni.

Szerintem, még ne éld bele Magad, mert lehet, hogy téved a doki. Ha tudtok, menjetek el 3 vagy 4 D-re , vagy pedig a 32.heti uh-on tudnak már biztosat mondani, ha a babád is úgy akarja. :)


Boldog babavárást kívánok és könnyű szülést!

2010. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. jan. 20. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ultrahangon azt mondta az orvos, hogy a 27. hét után sok lányból lesz fiú - ugyanis akkor szállnak le a herék.
2010. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel, még 36hetesen is azt mondták kislány.3 nap múlva megszültem és fiú lett!!!!!!!!:)))))))))))))))
2010. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!