Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség.18 hetes vagyok....

Segítség.18 hetes vagyok. Tegnap 4d-n oldalkamra tágulatot találtak 7.8mm. Amniocentézist javasoltak. Hasonló helyzetben voltatok már? Tapasztalat lennék kiváncsi

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Amniotól félek.Veszélyeztetett terhes vagyok.Az afp eredményemre is azt mondták kevés:AFP:27,86,MOM:0,77,KORRIGÁLT MOM:0,81

HCG:15886,HCG MOM:0,57,KORRIGÁLT HCG MOM 0,60


HASONLÓ EREDMÉNY?

2011. szept. 17. 08:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a 29. hetes UH-on találták ugyanezt, ugyanígy 7,8mm, de nem mondott rá semmit a doki, azt mondta normál érték még.
2011. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szeretném mondani, hogy a AFP-re nem tudom miért mondták, hogy kevés. Nekem ugyanez az eredményem és azt mondták teljesen rendben van. 0,7-től jó és neked 0,81 mert a korrigáltat kell nézni. Akkor az miért nem jó, nem értem? Ezen kívül az első terhességemnél 0,64 volt a korrigált értékem ami tényleg alacsony de nem küldtek vele sehová bár volt 12.heti kombinált tesztem ami meg nagyon jó lett. Egészséges kislányom született, már 2,5 éves. Az oldalkamra tágulathoz nem tudok hozzászólni, nem tudom miaz de nem tudnál elmenni egy másik orvoshoz? Én ezt tenném, kikérném más véleményét is mielőtt amniora mennék.
2011. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az Afp miatt voltam aminocentézisen, de nagyon rettegtem. Még hetekkel utánna is azt néztem, nem folyik-e a magzatvíz, nem repesztették -e meg a burkot. Nagyon rossz volt, de meg kellett tudnom, mi a helyzet. Nagyon meg kell gondolni, ki tud felnevelni egy beteg babát. Van, aki tud, mind anyagilag, mind érzelmileg, de van, aki nem. Az Afp-édet én sem értem, de a tágulat miatt előbb tényleg nézesd meg egy másik dokival is!
2011. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim a 12hetes UH-n az 1.56mm NT értékre mondta, hogy rossz(??????) - azóta sem értem miért- és az amniót akarta erőltetni. Én elmentem BP-re a Hajdú Krisztina dokinőhöz a 14héten, aki még az akkor mérések alapján is azt mondta, hogy a baba tökéletes!! Ő szuper genetikus, ódákat zengenek róla itt is, de tényleg hihetetlen megnyugtató az ő szájából hallani, hogy minden oké. Ha van lehetőséged, menj el hozzá. Az Istenhegyi Klinikán dolgozik.

Egyébként ha nem is hozzá, de valami másik dokihoz is mindenképp menj el, hogy más mit mond. Több szem többet lát!!

2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!