Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a folyas...

Szerintetek ez a folyas normalis vagy gomba?! 22hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hetig kezeltem magam huvelykremmel gomba ellen a dokim javaslatara. Igaz nem vizsgalt csak mondta hogy ha feher folyasom van akkor valoszinu gomba..hasznaljam a kremet egy hetig es teljesen meg fog szunni a folyas.

De nekem nem szunt meg..ugyanugy van folyasom, feher tejszeru hol pici hol kicsit tobb. Lehet hogy ez a folyas teljesen normalis es nem is gomba?

Vagy kezeljem tovabb?

Nem csip, nem eg, nem budos.

Akinek volt hasonlo problemaja kerem segitsen!



2014. szept. 25. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni ilyen, én is pont 22 hetes vagyok. Megnézettem a dokival, mert néha még sárgás is volt, vett kenetet is, de nem találtak benne semmit, nem volt semmi gond. Azt is mondta a dokim, hogy ne aggódjak efelől, mert terhesség alatt előfordulhat ilyen folyás. Azóta is napi szinten van, hol vizes, hol krémes kicsit... Szerintem inkább vetess kenetet, az a biztos.
2014. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi a valaszod!!

Egy het alatt ketszer voltam dokinal..sajna sztkba jarok..eloszor nem vizsgalt..csak felirta a kremet..masodik alkalommal is csak benezett h van e folyas es h minden ok e..azt mondta van egy kicsi folyas de az lehet csak a krem.

Kenetet nem vettek meg egyszer sem.

Akkor a heten is meglatogatom.

Koszi megegyszer!:)

2014. szept. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!