Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok és...

20 hetes kismama vagyok és néhány hete észrevettem, hogy néha valami átlátszó folyadék távozik belőlem! Mitől lehet ez, ugye nem gomba? Más tünetem nincs, de nagyon aggódom, hogy ez normális-e!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A terhesség alatt a hüvelyváladék mennyisége a sokszorosára nő, ezért minden kismamának elég bő folyása van. Sajnos :-( Ha nem csíp, viszket, nincsen szaga, nem sárgás-zöldes színű, akkor biztosan nincs semmi baj. De biztos ami biztos alapon, ha legközelebb mész a dokihoz, akkor említsd meg neki. De biztos Ő is meg fog nyugtatni, hogy ez "csak" az ilyenkor szokásos bő váladék.
2009. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt-van átlátszó is, de a folyás inkább fehéres szokott lenni. Gyanús hogy vizelet is bekavarhat :(

Nekem legalábbis gyanús hogy nem ugyanonnan jön, de nem egyszerű elkülöníteni....

2009. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!