Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes 3 napos kismama...

28hetes 3 napos kismama vagyok. Mai méreckedés szerint 6,6 kg gyarapodtam, nem túl sok ez?

Figyelt kérdés

26 hetesen 4,5kg-nál tartottam es most hopp 2 kg.

Egészségesen étkezem se liszt se cukor,nem eszek sokat,de megvan a napi 4-5 étkezés mikor hogy és lecsúszik a napi 2 liter víz is.175cm és most 74,6kg ez szörnyű,mert már a terhesség előtt felszedtem 5kg 2 hónapi hormonterápia alatt...Nem szeretnék +20 kg-al zárni és még csak most jön a java,mindenki ezzel riogat...


2014. szept. 25. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy te hízol az egy dolog majd leadod szülés után a picivel kell törődeni hogy neki jó legyen és egészségesen szülessen meg. Én 18 kg híztam mind a 3 gyerkőccel 88kg- os voltam amikor szültem és kit érdekelt a fő hogy nem lett semmi bajuk a gyerkőcöknek szülés után mindig lement.
2014. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,én 19 hetes vagyok és 7 kg híztam :( pedig nem eszem másképp mint terhesség alatt,csak gyümölcsöt eszem többet ami valószínűleg megdobta a súlyomat aminek a védőnő nem örült és mondta hogy figyeljek oda :/ De alkatilag nem látszik rajtam egyáltalán :/ szerintem ne aggodalmaskodj ezen mert nyilván annyit eszel,iszol amennyire szükségetek van.
2014. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* terhesség előtt
2014. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze,félreértés ne essék a baba a legfontosabb és vele szerencsére minden a legnagyobb rendben,sokat vártunk rá!

Lehet h megleszek kövezve de azért magamat sem szeretném elhagyni,nekem ez egy sokk h most hány kilós vagyok,természetesen tudom hogy most gyarapodnom kell de szeretnék a normál határokba beleférni,mert tudom,h ròlam nem fognak lerepülni csak úgy a kilók.Nem is lenne ez olyan szörnyű ha a hormonterápia alatt nem jött volna fel az az 5kg...és hát ugy tudom hogy aki eleve több kilòval kezd annak kevesebbet kellene híznia.Valószinü nekem igy reagál a szervezetem a hormonokra...

2014. szept. 25. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 28 hetesen +8kg-nál tartottam. Most vagyok 36 hetes +11kg nál tartok. Kicsit rémisztő:) De mindenki azt mondja, hogy semmit nem híztam:) Tegnap a védőnőt is megkerdeztem, hogy nem sok ez, azt mondta nem, ez teljesen rendben van.
2014. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
36 hétre ez számomra nem is olyan sok,bizti mindenkinek a maga súlya a "rémisztő" :) de neked már nincs sok hátra,irigyellek is,bárcsak már ott tartanék... Te már biztos nem fejezed +20 kg-al :)
2014. szept. 25. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én először 7 kg fogytam aztán végére +020 kg zártam a terhességet. A kórházban kiakadt a doktornő, hogy ez rengeteg. Még így sem voltam kövér. Nem foglalkoztam az egésszel.Januárban szültem + 3kg maradt rajtam de még eddig nem foglalkoztam vele. Nem kell vele foglalkozni ez a lényeg.
2014. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!