Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni,38+...

Szeretnék segítséget kérni,38+3 napos kismama vagyok. Napi nstm van, de az én lábam nem vizesedik, és az arcom se dagadt be se csúnyán mondva torzult el. Vannak már össze húzódásaim meg ugy érzem szét feszülök belülről. Ez lehet már jel?

Figyelt kérdés
Az orvos is kérdezte nem érzem változott e az arcom. De nem érzem
2014. júl. 28. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 38+3 hetes vagyok és nekem sincs sem az arcom, sem más bedagadva, vagy vizesedve. Ebből még nem kell messzemenő következtetést levonni, nem kötelező mindenkinek bedagadni a szülésre. Lehet már ma szülünk, lehet még 3 hét. Kitartás! Könnyű szülést!

2014. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is 38+3 napos kismama vagyok. De nekem már dagad mindenem, kezem, lábam és már az arcom is úgy néz ki, mint az előző terhességem végén. Igazi "malacarc" :).

Viszont én csak hetente 1x megyek NST-re, holnap másodszor. Neked miért kell naponta menni?

2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért kell mennem minden nap, mert sokszor volt tachicardiás a gyerek mindig nagyon magas volt a szívverése és volt pár napom mikor jó volt az eredmény de valamiért mindig felszökött 180-210 közé. 36 hetes korom óta járok minden nap. Vagyis eddig hétvégén nem mentem de már hétvégén is mennem kell
2014. júl. 28. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanak rá semmit,hogy mitől lehet??Nekem is ugyan ez volt az elsővel,de nem tudtam meg az okát.
2014. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Egyszer leküldtek ultrahangra megnézni a lepényem keringését hogy esetleg nem jó már a gyereknek oda benn, de az is szép volt. A lepényem még 2 fokban érett az össze eredményem jó. Annyit mondtak hogy nincs azzal baj ha ilyen aktiv csak igy nem lehet értékelni az eredményt, mivel túl pörög nem látni elégséges e neki az oxigén kényelmes e meg ilyenek. De aztán az ultrahangon látták jó. + óra múltán vissza kellett mennem megint csináltatni egy nt-t. Az se volt jó és majd délután 5kor is vissza kellet mennem na az már jó volt. Szerintem ha nem ment volna lentebb vagy befektetnek vagy megszülesztenek.
2014. júl. 28. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 34. hét óta járok CTG-re, meg NST-re magzati aritmia miatt. Aztán nálunk a 36. hétre kinőtte a baba, azóta nincs ilyen gond. Nekem eddig hetente kellett menni, betöltött 38. héten heti 2x, aztán 39. héten már naponta. Mindig nézik az áramlást is, az rendben van, de a lepény érettségét sajnos nem nézik.
2014. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor nézték meg az áramlást. a lepényem meg hogy milyen fokban érett az meg a 38 hetes kötelező ultrahangon derült ki de az e jelent semmit tán. Akkor tudtam meg 94 mm a kis feje, 103 a kis lába, 73 mm a talpa. Hogy hány kiló azt nem mondták meg mert nem akarnak félre becsülni, mert most szült egy ismerősöm és azt mondták neki 3 kg körül aztán kiderült 2 kg.
2014. júl. 28. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem minden CTG után van ultrahang, de csak bpd, fekvés, magzatvíz mennyiség, meg flow van a papíron. Pedig nagyon kíváncsi lennék, hogy mekkora.
2014. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hova jársz hogy mindig van? Nekem nincs csak a kötelező dolgok
2014. júl. 28. 18:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi az a flow?
2014. júl. 28. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!