Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? 32 hetes vagyok...

Ez normális? 32 hetes vagyok és minden reggel úgy ébredek, hogy fáj a derekam a fenekem és a lábaim. Menni is nehéz, mintha izomlázam lenne.

Figyelt kérdés
Aztán estére jönnek ezek a görcsök, nyilalások, szedek magnéziumot nem sokat használ.Eddig zárt vagyok(pár napja néztek)ezek már jóslók? 2.kpf a baba.
2014. szept. 25. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem normális :0),én a 31.hetet taposom és ugyan ezt érzem kivéve a görcsöket úgy érzem magam mintha mindennap" átmenne rajtam egy úthenger" főleg felkelésnél és felállásnál.De mindig azzal nyugtatom magam hogy lesz ez még rosszabb is (legalább is ahogy másoktól hallom)és ez akkor biztos nem is olyan rossz :0)Te mikorra vagy kiirva?
2014. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül.mindenesetre meglátogatom az orvosomat ma nézzen már rám.:) nov 18. te?
2014. szept. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!