Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzések a baba nemével...

Megérzések a baba nemével kapcsolatban? Az első 8 hétben 100%-ban lányt éreztem, mióta láttam ultrahangon egyre inkább fiút érzek, vagy inkább bizonytalan vagyok. Kislányt szeretnék, már van egy fiam.

Figyelt kérdés
Érzett már valaki hasonlót? Mi lett végül? Melyik megérzés "számít"? A kisfiamnál végig fiút éreztem.

2014. szept. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én néha fiút-néha lányt éreztem. Viszont amint megláttam az ultrahangon mindig egyből az ugrott be, hogy fiú.

Tegnap tudtuk meg, hogy kislányunk lesz. Legalábbis ott volt a 3 csíkocska, úgyhogy remélem tényleg lány. :)

Párom végig azt mondta, hogy lányka.

2014. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szombat a fordulónapom. 10. hetet töltöttem be, amikor vasárnap reggel azzal az érzéssel keltem fel, hogy fiam lesz. Ma már tudjuk, hogy fiút hordok a szívem alatt! :) Lányomnál semmilyen megérzésem nem volt.
2014. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az 1-esnek nagyon örültem, pont így érzek! Még van remény :)
2014. szept. 25. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Majd írd meg, hogy mi lett, ha nem gond. :) Kíváncsi vagyok nagyon.

2014. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első babám, az elejétől fogva lányt éreztem, az elmúlt 1-2 hétben ötlött belém, hogy miért ne lehetne fiú. Hétfőn, a 18. heti genetikán az orvos határozottan fiút mondott.
2014. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!