Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensis hasfajas, derekfajas?...

Mensis hasfajas, derekfajas? Normalis dolog? 22hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos eleg erzekeny vagyok a frontokra, es reggel ugy ebredtem hogy a kezem labam derekam belul majd szetszakadt. Vettem be magneziumot, attol enyhult, de azota enyhe mensis gorcsoket is erzek..nem is a hasam faj..hanem mintha a derekamrol sugarozna.Probaltam lefekudni..de meg rosszabb..olyan mintha teljesen elzsibbadna a derekam es alig birok felulni.

Multhet penteken voltam dokinal, minden rendben zart mehszaj!

Kerlek nyugtassatok meg h nem lesz gond!

Remelem tenyleg csak ez a gyonyoru ido okozza ezeket.

Kemenyedest nem vettem eszre..a baba mozog erosen es rendszeresen.

Segitsen kerem aki erzett hasonlokat.

Reggel hasmenesem volt, es azota is erzem hogy menni kene, de meg nem jott el a pillanat..esetleg ez is befolyasolhatja a fajdalmakat?

Nyugtassatok meg!



2014. szept. 25. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 27 hetes vagyok, egy pár napja én is ezeket érzem. Szerintem az időjárás miatt van, mivel nálam is miden más rendben van. :) Felpolcolt lábbal próbáltál pihenni? Vagy nekem még a bal oldalon fekvés tesz csodákat!

Szerintem ne aggódj. Ha esetleg a frontok elvonultával se javul, vagy ha rosszabbodik, vagy más tünet jelentkezik, akkor beszélj orvossal. :)

De én se aggódok rajta. :)

2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!