Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esálye annak hogy...

Mennyi az esálye annak hogy mégis kislány?

Figyelt kérdés
20 hetesen fiút mondtak ultrahangon aztán 28 hetesen az orvosom azt mondta 99 százalék hogy kislány de aztán mondja na jo legyen 98 százalák de az biztos.Most már nem tudom mit gondoljak mi sem láttunk sem herezacskot sem kukit,de 2 fiu után nehéz elhinni hogy lány lesz meg mindenki belém beszélte hogy fiu lesz.
2014. szept. 26. 18:20
 1/2 anonim válasza:
rólam egészen a születésemig azt hitték, hogy fiú leszek és lány lettem szóval...:)
2014. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem akartam tudni hogy fiú e vagy lany bébi lapul e a pocakban! Minden amit vettünk neki unisex volt :)! Mondjuk én alapból nem vagyok annak a híve hogy ha kislany lesz egy baba mindene rózsaszín legyen az már nekem túl sok és úgyszintén a fiúknál a kék! Szóval a lényeg hogy úgy készülj bármelyik lehet! :) ugy amugy is sokkal izgalmasabb! :)

Most várom a masodik babát (elvileg.!! pozit teszteltem) az ő német is csak a szülőszobán akarom megtudni :)

2014. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!