Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség. Mell kérdés?

2. terhesség. Mell kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap teszteltem délután 2x egymás után pozitívat. 2 különböző teszttel, szinte mindkettő pár másodperc alatt pozitív lett. 5 hetes vagyok kb. Tüneteim majdnem azonosak az első terhességével eddig, de 1 dolog nagyon aggaszt. A mellem nem fáj és nem feszül egyáltalán, sőt, nem nőtt semmit. Tudom, h talán korai, de az első babánál ilyenkor már tiszta eres volt és feszült. Ő 21 hónapos, 1 éves kora óta nem szoptatom. Dokinál még nem jártam, 1-2 hét múlva tervezek elmenni. Volt valakinek ilyen??? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 26. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, nyugi!!!
2014. szept. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem minél többedik terhességem volt rövid idő alatt, annál kevésbé fájt a mellem a terhesség elején. Az első 4 terhességem pár éven belül volt (1 gyerek született belőlük) az 5-nél több, mint 10 év telt el.
2014. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy minden terhesség más.

De igazán csak akkor jön rá az ember, amikor megéli.

Nekem a második terhességem teljesen más, mint az első!

Elsőnél nagyon fájt a mellem, másodiknál semmi mellfájás, viszont sokkal többször vagyok rosszul...

2014. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat Nektek :)
2014. szept. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!