Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt ilyen...

Terhesség alatt volt ilyen valakinek? Láz ételtől bőv. Lent

Figyelt kérdés
kezdődött azzal, hogy rosszul voltam a hústól, kívántam finom az íze de rá fél órára nagyon rosszul lettem. ezt beszüntettem no hús. tegnap egy falatot ettem húsból (enyhén sózott csirkemell), tehát csak megkóstoltam. rá fél órára belázasodtam (39 fok), nagyon rosszul lettem, hányni nem hánytam, aztán hirtelen jobb lett. Szóval nem émelygek tőle meg semmi ilyesmi a háziorvosom semmit nem mond hétfőn megyek rendesebb kivizsgálásra.
2014. szept. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
SZerintem a hustol nem lehetsz lázas, talán valami virust nyeltél be
2014. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért nem gondolom, mert most kutyabajom. a hús megevése után fél órával kezdődött és hirtelen el is múlt. (kb 1 órát tartott), illetve azért gondolom mert korábban is rosszul voltam tőle mióta terhes vagyok de ennyire nem és ez tényleg mennyi 5-10 gramm hús lehetett
2014. szept. 26. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Vírus!
2014. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!