Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy a babám a gerince...

Létezik hogy a babám a gerincem felé rugdos?

Figyelt kérdés

Sziasztok

tegnap este a babám lelrendezett egy kész cirkuszi mutatvány este. Annyira fent éreztem és intenzíven mint meg soha. Ma reggelre tompa lett a mozgás és kevesebbszer is mozog. Most ebédeltem és felkelt. Fél kellett állnom mert annyira kellemetlen volt ahogy mozgolódás. Megprobalom leírni hogyan . .

Olyan érzésem volt, mintha a hüvelyben rugdosna plusz ahogy eltalalt valamit meg szúrt is ezt mind a mehszaj környékén. Utána folytatta és olyan mintha legbelülrol érezném a mozgást egészen a végtelenül, tehát mintha nem kifelé hanem befelé lennének a lábai. Lehetséges ez, hogy így fekszik? 1honapja voltam dokinál utoljára, akkor köpönyavegu volt :)

27hkm


2014. szept. 27. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én dettó teljesen ugyanezt érzem. :) Írtam is róla kérdést, hogy más is érzi-e fura helyen mozogni a babáját. :)

Szerintem ilyenkor úgy fordul, hogy a háta van a hasfal felé és így persze, hogy befelé rugdos. Aggódni nem aggódom rajta, csak fura.

De azért arról leszokhatna, amikor lent matat és az az éled fájdalom van a hüvelyemben! :D

Boldog babavárást!

Egy szintén 27 hkm. :)

2014. szept. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;) már kezdtem feladni :))
2014. szept. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!