Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor nagyon érzem h mocorog,...

Emese19 kérdése:

Amikor nagyon érzem h mocorog, rugdos/boxolgat a baba akkor normális ha 170 körüli a szívverése?

Figyelt kérdés

Van itthon Angelsounds szívhang hallgatónk és azzal szoktam hallgatni a picurkánkat. Ma vagyunk kerek 22 hetesek és tegnap előtt óta van amikor igencsak intenzíven rugdos/boxolgat a picink és ilyenkor 170 körüli a szívverése, ami nagyon megijesztett, m eddig még soha nem volt ilyen magas, általában 150 körül szokott lenni. De eddig nem is éreztem ennyire, most már néha állva is érzem ahogy ficánkol, eddig csak ülve v fekve éreztem.

Ma direkt akkor kezdtem el hallgatni és mérni amikor éreztem jobban ficánkol. Akkor megint 170 volt, majd pár perccel később kezdett lenyugodni a drágánk, ekkor 160 körüli volt és akkor párszor éreztem h gyengébbeket sóz a pocimba, aztán utána lenyugodott ekkor 150 volt, majd megint püfölt egypár gyengébbet megint felugrott 160 körülre, aztán megint nyugiban 150 fölött párral. Szerintetek ez normális? Nem sok nagyon az a 170?


2014. júl. 25. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A babák átlag szívverése 140 és 180 között teljesen normális. Amúgy ha belegondolsz hogy ha te végzel aktív "tornát", ahogyan ő teszi most ezt a te pulzolusod is megemelkedik.
2014. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sot, meg avcsecsemoknek is gyorsabbb u pulzusuk a felnottekenel.
2014. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sok, teljesen normális. Nekik még alapból gyorsabb a szívverésük.
2014. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
150 körüli szívverés normális a magzatnál legjobb tudomásom szerint (ez "nyugalmi"). Ha 170-re megy fel mikor mocorog, akkor az nem sok! :)
2014. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!