Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam terhesgondozáson,...

Ma voltam terhesgondozáson, kifogtam szerintem egy nagyon tapasztalatlan orvost! Dobbal hallgatta meg a szívét a babának amit 5szörre talált meg engem a frász evett hogy baj van! Irt fel megint cliont! Lehet 35-36hetesen azt alkalmazni?

Figyelt kérdés
Testvérem is azt mondta az orvosról hogy ő is megjárta vele,mert behivott egy másik orvost is hogy nézze meg ő is amit lát!Akkor mennyire higyjeka jó eredményeknek!pl:hogy zárt vagyok meg a babával minden oké!!!???
2010. jan. 21. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet tudni, hogy ki ez a mekmester és hogy hol praktizál? csak azért, nehogy belefussak én is...
2010. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
ha ennyire nem bízol meg a dokiban javaslom fordulj másikhoz mert igy csak stresszeled magad és az nem jó ugy is csak akkor nyugszol bele ha más is megerösiti. mond el a védönönek kérj töle tanácsot
2010. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is kérj a védőnőtől tanácsot, vagy/és menj másik dokihoz, ha lehet.
2010. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mégis mi az a dob???
2010. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem dob hanem kürt!:)Egyre jobb mi?Na komolyan véve!Olyan alakja van mint a kürtnek ,és rárakja a pocakra a másik felén meg hallgatja!
2010. jan. 21. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
hátt hozzám közeledett volna azzal a kürttel vagy elrohanok h soha többet nem lát vagy lefordulok a nevetéstől a székről.már most is pedig csak elképzeltem:)
2010. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még jó hogy nem pohárral jött:)jaj ne haragudj rám kedves kérdező de mostanában nem nevettem ilyen jóttt.
2010. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én nőgyógyászom sem mindig géppel hallgatja meg a baba szívhangját, hanem a kürttel. Először én is csak meresztettem a szemem, hogy ez meg mi a fene visszamentünk az őskorba? De azóta már végigkérdeztem jó néhány embert(orvost, védőnőt, más kismamákat)és mindenki mondta, hogy ez az eszköz már régóta van a nőgyógyászati gyakorlatban és teljesen rendben van. De ettől még persze lehet kókler a dokid.

De ha attól megnyugszol mindenképpen keress meg egy másik orvost, ha eddig még nem tetted meg.

28 km

2010. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kórházban feküdtem, sokszor használtak kürtöt, s azzal tényleg nehéz megtalálni a baba szívét. Szerintem túl korán ítélkeztél a dokiról.
2010. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a poharas megjegyzésen de jót röhögtem :)

Nekem a védőnőm hallgatta ilyen kürttel a pocakomat. Ő is mindig ilyen ötödjére találta el a babám szívét.

A dokim soha nem hallgatta meg :( Ő csak felnyúlt, jól van, öltözhet, viszlát...

Kliont gondolom azért írt fel, mert elkaptál valami gombát, lehet még alkalmazni, nem lesz tőle bajotok, ne izgulj!

2010. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!