Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhesgondozáson (...

Az első terhesgondozáson ( amikor elmegyek, mert a teszt pozitív lett) megvizsgálja a doki a mellemet?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy valahol megvizsgálta. Miért? Mondhatom azt hogy majd a védőnő vizsgálja inkább meg? Elég szégyenlős vagyok és a dokim férfi.
2011. ápr. 28. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem vizsgálta meg. De miért ne vizsgálhatná? A 9 hónap alatt végig benned fog kotorászni (már bocs a kifejezésért) és te a melleid miatt lennél pont szégyenlős? Érdekes...
2011. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem vizsgálták meg. Sőt, terhességem alatt még soha nem vizsgálták meg. 35 Hkm
2011. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen amiatt, mert szégyenlem. Engem a sors nem áldott meg mellekkel. Strandra se jártam emiatt. Tudom, hogy a dokit hidegen hagyja, de tényleg elég ha alul turkál bennem :)
2011. ápr. 28. 11:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha régen volt rákszűrésed akkor megnézi a melleidet is nincs-e benne csomó! De persze mondhatod azt is, hogy te ezt nem szeretnéd, jogod van hozzá!
2011. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Látott már az a doki mindenféle mellet, "Cini-félétől" kezdve a gombostűfejnyiig mindent, ne aggódj! Nem kell szégyenkezned emiatt!

(egy pici mellű 12 hetes kismama)

Egyébként nekem se nézte meg. A szokásos dolgokon kívül rákszűrést csinált, mert már épp ideje volt.

2011. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik vizsgálatkor sem vizsgálták a cicim. Mért vizsgálná meg?
2011. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem nőgyógyász még soha nem nyúlt a mellemhez.... csak a ...hoz :P
2011. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem megvizsgálta, és mondta, hogy ne feküdjek már hasra, ne nyomjam a mellem. Mert nekem meg sajnos nagy van.

2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem se vizsgálta a doki sose a terhesség alatt a melleimet.Viszont szülés után a kórházban megnézte,hogy van-e tejem.
2011. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem vizsgálta meg.
2011. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!