Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiam hazahozott az oviból...

Kisfiam hazahozott az oviból egy hányós vírust. Van rá esély hogy megúszom és nem kapom el?

Figyelt kérdés
Kicsit parázok, 35 hetes vagyok. Volt olyan aki elkapta? Babának nem lesz baja?
2014. szept. 28. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, esetleg tegyél fel maszkot, bár tudom ez kicsit durván hangzik de segithet. Nemreg olvastam itt h szinten gyerkoc vitte haza a vírust es a masik négy családtag nem kapta el. Ha veletlen mégis beut a dolog sok sok sok folyadek, a babanak nem hiszem hogy baja lesz de esetleg ugyeletet hívd fel és kerdezd meg mi ilyenkor a teendo a te esetedben. Jobbulast a kicsinek!
2014. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reméljük nem kapod el,de ha el is kapnád,szerintem biztosan semmi baja nem lenne ettől a babának!

Az én 4évesem múlthéten hozta haza ezt a hányás+hasmenéses+láz virust,és szerencsére se én(6hetes vagyok),se az apja nem kapta el,és a fiamon is 2nap alatt "átment" a virus.

2014. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!