Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany kilot lehet emelni...

Hany kilot lehet emelni terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
13 kilos a kisfiam,meg eleg sokszor kell emelnem egy nap,most csinaltam tesztet,ugy tunik pozitiv,lehet gond?
2014. szept. 28. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Egíszséges terhességnél nem lehet gond, de azért próbálj sokat pihenni és nem egész nap emelgetni
2014. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 kg-s a fiam és végig emelgettem, semmi gond nem volt.

Ha egészséges a terhességed, emelgetheted nyugodtan a fiadat. :)

2014. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

aki hozzá van szokva az emelgetéshez, annak nem lesz gondja belőle az elején, később meg jelez a szervezet, hogy hol a határ.

egészséges terhességben a fiad felemelése nem okozhat gondot. mások is vannak, voltak így :)

2014. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 12kg-os kisfiamat végig emelgettem, pont azért, hogy hozzászokjak. Más súlyokat nem emelgettem, csak őt, így is túlhordtam a kislányomat.:)
2014. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. kislanyom 16kg...emelgetem nincs sok valasztasom. mas sulyt viszont nem valalok be. bevasarlas stb...
2014. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen,en is igy gondoltam,tudtam...köszönöm

remleme minden rendben lesz,es akkor ha kell felemelhetem,persze most mar nem emelem fel csak kedvtelesbol,de pl kadba ki-be,agyra fel,mikor ejjel erkezik,meg 4-en lakunk lift nelkül,es nem mindig van kedve feljönni :-)

egy ismerösöm vizont,ha kellett,ha nem emelgette a kisfiat meg a vegen is,söt sokszor meg az enyemet is,es mar meg is szült

2014. szept. 29. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is gratula! :) Szerintem is lehet erezni hol a hatar, mi az a suly amit mar nem esik jol megemelni. Amugy egy tipp, ha bevasarolni mesz, mehetsz hatizsakkal es abba pakolhatsz cuccokat, ugy sokkal konnyebb nehezebb dolgokat is vinni.
2014. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!