Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit lehet emelni terhesen?

Mennyit lehet emelni terhesen?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hetes terhes vagyok,de nehezen jött össze a baba,és vigyázni akarok rá. A munkahelyemen még nem tudják.

Kell zsákokat emelgetnem,raktáros vagyok.10-20-30 kilókat.

Ez mennyire veszélyes? Azt hallottam,h főleg az elején veszélyes?



2012. jan. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na én a helyedben nem emelgetnék főleg nem akkora súlyokat!!

Pl én olvastam már olyat is hogy a terhesség elelyén "nagyon" nyújtózkodni sem lenne szabad mert le válhat a babo :(

2012. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Írasd ki magad azonnal.


Max 10-14 kiló, és azt is guggolásból felállva.

2012. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék még dolgozni,mert így legalább lefoglalom magam. Állandóan hányingerem van.:(

Van 1 kolleganőm,aki tud a terhességről. Ő azt mondta,h segít ha kell.

Csak tudni akartam,h tényleg ennyire veszélyes még az elején is?

2012. jan. 23. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a fontosabb a babád vagy a munkád? én is emelgettem mert nekem is olyan volt a munkám, de feltette a kérdést a főnököm, és persze hogy a babám választottam, most táppénzen vagyok itthon 7 hetes terhes voltam akkor. én tuti kiiratnám magam

28 hkm

2012. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél kisebbet, hisz lehet nagyon lenn tapadt a babád, akkor viszont a legkisebb emelés is veszélyes lehet!
2012. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emelgetnék a helyedben.
2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 3 hónap kritikus. Nem jó sokat állni, nem jó emelgetni, nem jó meleg sütő, tűzhely előtt sokat állni (szaunázni) stb, stb.


Ügyelni kell mit és mennyi folyadékot iszol, + vitaminok.


Egyszóval nem érdemes kockáztatni.

2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!