Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi Klinikára mit kell...

Szegedi Klinikára mit kell pakolni a bőröndödbe?

Figyelt kérdés
Mindkét verzió előfordulhat nálunk, természetes szülés is, császár is. A császár a valószínűbb. 5 éve, amikor a kislányom született, még nem kellett pl. vinni tányért, babának ruhát...mostanában szült kismamik segítsetek, hogy mire volt szükségetek. Köszi, 34 hetes km

2014. szept. 29. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy éve szültem.

Tisztálkodási szerek, törölköző, betét, bár adnak az elején vastagabb betétet. Hálóing, bár azt is tudnak adni. Pohár kell.

Az étkezésekhez kés, kanál villa, tányér nem kell, mert tálcás, előre kiporciózott étkezések vannak.

Gondolom azt tudod, hogy kell házassági anyakönyvi kiv., bár ha már van babátok, akkor elég csak fénymásolat és nem kérik az eredetit. Babának kell pelenka, popsitörlő, és popsikrém, bár az elején adnak, de jó néven veszik, ha van. Ruha nem kell, viszont egy meleg puha takaró a kiságyba nem árt.

És akárhogy is szülsz csak három napig kell ott maradni.

2014. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Nekem a védőnőm mondta a tányért, hogy talán mostanában a reggelihez, vacsihoz nem adnak.
2014. szept. 29. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Hm? Nem tudom, talán ezen a héten szül az egyik kedves rokonunk, írok ha tényleg kell tányér is.
2014. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2014. szept. 29. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem,nem kell tányér, csak pohár és evőeszköz.
2014. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2014. okt. 6. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszont ami új, hogy kell vinni textilpelenkát is, ezt nekem még nem kellett vinnem.
2014. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Textilpelenkát? Büfizéshez vagy mihez??
2014. okt. 8. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen és a baba feje alá a pólyába.
2014. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb a pólyát is nekünk kell vinni:-)meg a cukrot a cukros vízhez:-)
2014. okt. 10. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!