Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van eselye annak hogy terhes...

Van eselye annak hogy terhes vagyok? Erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
szeptember elsejen jott meg utoljara.nem kezdtem el ujabb level fogamzasgatlot szedni.a ferjemmel megszakitassal voltam egyutt.tegnap kellett volna megjojjon.mar 3 napja allandoan azt erzem hogy most megjon de eddig semmi.most is azt erzem hogy mindjart megjon de eddig semmi.
2014. okt. 1. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a megszakítás nem védekezés, teherbe eshettél. Tesztet érdemes csinálni, kora reggeliből, minél érzékenyebb tesztet (10-est).
2014. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazabol nem lenne baj ha terhes lennek.csak olyan zavaro hogy most nem tudom mi van.megfog jonni vagy nem
2014. okt. 1. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés a várandósság első heteiben is megszokott lenni. Ettől függetlenül nem jön meg. Érdemes tesztelned, és akkor nem lesz többé bizonytalanság.
2014. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van mar egy kisfiam.vele is igy volt hogy allandoan azt ereztem hogy mindjart megjon de persze nem jott :) de a kisfiamra 8 honapot vartunk,ezert hihetetlen lenne ha most megszakitasos modszerrel egybol terhes lennek
2014. okt. 1. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj tesztet és kiderül! :)
2014. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most megyek a boltba tesztet venni :)
2014. okt. 1. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felborult a hormonháztartásod? Mert nekem a gyógyszer abbahagyása után hosszú hónapokig nem állt helyre! Majd írj, hogy mit mutatott a teszt!
2014. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
teszt negativ.egyaltalan nem ertem miert van allandoan mindjart megjon erzesem
2014. okt. 1. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg mindjárt megjön, csak a hormonok miatt kicsit hosszabb lesz a ciklusod...ilyenkor kicsit megborul minden...
2014. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meg mindig nem jott meg.gondolom ha a mai teszt negativ akkor ha holnap csinalnek egyet az is negativ lenne.
2014. okt. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!