Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok,10...

Lehet, hogy terhes vagyok,10 nap után érdemes tesztelni? és éreznem kéne már valamit ha tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
jövő héten fog megjönni elvileg,de sajnos nem tudom pontosan mikor:S
2011. dec. 12. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
mert a múlt hónapban előbb jött egy héttel.
2011. dec. 12. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hát én nem tudom,de én azonnal éreztem fogantatás után hogy babás vagyok. Hányingerem volt,fájtak a mellbimbóim.
2011. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem görcsölt a hasam mintha megakart volna jönni, de nem volt itt az idejes se, hogy megjöjjön és mikor kellett volna akkor se jött meg.Még onnan tudtam mindig, hogy terhes vagyok, hogy mindig hülyeségeken kezdtem el sírni.A hányinger, kívánosság stb csak később jelentkezett.
2011. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. dec. 12. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó együttléttől vagy amikortól gondolod, hogy teherbe eshettél, onnantól számítva legalább 14 napot várj ki. Én úgy számoltam, hogy a sperma max. 3 napig életképes, tehát ezen belül találkoznia kell a petével, onnan pedig 7-10 nap a beágyazódásig és mire elkezdi a szervezet a hcg-t termelni, plusz még egyénileg változó, hogy milyen mennyiségben. Tehát aktustól számítva 10 nap múlva még nagyon korai a teszt, akkor is várni kell kb. 14 napot (egyénileg +/- 1-2 nap), hogy a teszt kimutassa.
2011. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.akkor még várok.de már olyan jó lenne tudni,hogy mi a helyzet:S

nem tervezett baba lenne,de ha jönni akar akkor várjuk:)

2011. dec. 12. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!