Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány napig fáj az aranyér?...

Hány napig fáj az aranyér? Nektek mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Már ez a 6. napom. Van olyan nap hogy jobb, de van olyan hogy alig bírok menni. A nagy wc-zés nagyon fáj, és utána borzasztóan csíp, szúr. Reparonnal kenem. Minden nap 1szer, ha jobban fáj akkor napi 2szer. Mikor kell orvoshoz menni? és milyen orvoshoz? 24 hkm vagyok.
2014. okt. 1. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után lett... hűvös vízzel mostam nagyon sokat, plusz körömvirágkrém, és a gátsebbel együtt naponta többször fújtam aloe vera sprayvel.A sok folyadék nagyon fontos a széklet sűrűsége miatt (is) Meg még kismamatornán mutatott egy nagyon jó gyakorlatot a gyógytornász: Négykézlábra helyezkedsz úgy, hogy a könyöködet behajlítod, és a földre teszed, próbálsz úgy helyezkedni, hogy a feneked magasabban legyen, mint minden más, a fejed kicsit a föld felé közelíted. Ez azért jó, mert a véráramlás megkönnyíti azt a területet. Én éreztem annak idején, hogy nagyon jó. Remélem tudtam segíteni! Szerintem hiába kérdezed orvost, nem nagyon fog mást javasolni...
2014. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szülés után lett, kb 3-4 napig eléggé fát, kentem Reparonnal és kb 1 1/2 hét alatt eltűnt.


Mekkora az aranyered?

2014. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy aranyerem van. Kb olyan nagy, mint 2 nagy borsószem.
2014. okt. 1. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az elég nagy. Nekem 2 kisebb volt/van. Épp most van múlóban. 2 hete szültem. A proktológus javasolta, hogy székelés után langyos vízzel mossam le magam, majd neogranormonnal kenegessem az a legjobb. Előtte én is reparonnal kentem. Igaza lett már egész szépen visszahúzódott, már csak pici van.
2014. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszter vége felé jött ki, egy székrekedés miatt és azóta is megvan, sőt már 2 és 33 hetes vagyok! Én is reparonnal kenegetem, annyi, hogy nekem nem mindig fáj, inkább csak wc-zésnél, ritkán napközben, de félek, hogy szülés után még rosszabb lesz :(
2014. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reparont próbáltad belülre is kenni? Mert lehet úgy jobb lenne, ha kívül és belül is kennéd.


(Nekem szülés után akkora volt mint egy kisebb karfiol rózsa :D )

2014. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!