Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösi kismamák/anyukák!...

Gyöngyösi kismamák/anyukák! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szült valamelyikőtök Horváth doktor úrnál? Császár vagy sima szülés volt? Fogadott volt vagy ő volt éppen az ügyeletes? Ha fogadott volt akkor mennyit kért a szülésért?
2014. okt. 2. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én még nem szültem, terhesgondozásra járok hozzá.Jó pár ismerősöm szült nála.Szülésért nem mondja meg mennyit kér,annyit adsz amennyit akarsz. Azt szokták mondani hogy a magánrendelés 10x-esét illik. 5-6000-et szokott kérni.Rákszűrésnél többet.

2014. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál! :)

hány hetes vagy?

tudjátok már fiú vagy lány?

Nekem mikor pozitív lett a tesztem, rögtön hozzá kezdtem el járni magánrendelésre. Kérdeztem is, hogy levezetné-e a szülést, erre csak annyit mondott, hogy: "ahogy Ön gondolja". :) "árat" sem mondott, de én kb 50000ft-ra gondoltam. ebből gondolom, hogy elvállalt, hiszen végig hozzá jártam/járok.

Valószínűleg császáros leszek, mert faros a baba.

35hkm

2014. okt. 3. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőt 9éve a másodikat most egy éve szültem nála! Nem mondott árat egyiknél sem, sőt alig akarta elfogadni az elsőnél,pedig akkor hatvanba dogozott és lementem utána, mert amúgy gyöngyösi vagyok! Mindkét gyermekem császáros volt az első sürgősségi a másodikat én kértem,meg hát ő is így javasolta! Most 40ezret adtunk neki, de én is hallottam ezt a vizsgálat 10szeresét, de ahogy kérdezgettem akkikkel szültem, senki nem adott annyit egyik orvosnak sem! Nagyon kedves rendes volt én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
2014. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!