Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire az elején normális a...

Ennyire az elején normális a fáradékonyság?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már attól kifáradok ha össze porszívózok! 500 méteres sétáló kifáradok! A másodikra pedig szinte szenvedés felmászni! Az első terhességemnél ez az utolsó hónapban volt! Mi lesz így velem? Elmúlik?

5hkm


2014. okt. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben végig így volt. Állva el tudtam volna aludni. A második trimeszterben már nem volt ezzel probléma.
2014. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első trimeszter nehéz, míg hozzászokik a szervezet a terhességhez. Mondják, és tapasztalat is, hogy a második trimeszter a legjobb. Én azt élveztem a legjobban, ott volt a legkevesebb panaszom. Majd a harmadik trimeszter is nehezebb, mivel ott nagyobb a súlygyarapodás, és a pocak is a legnagyobb. Ott még hamarabb elfárad az ember. :) Saját vélemény. De ez mindenkinél változó. Boldog babavárást.
2014. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rám az egész első trimeszterben ez volt jellemző. Szörnyen fáradt voltam, bármennyit aludtam egyszerűen sose voltam kipihent. Akkor rászoktam a délutáni alvásra is, különben nem bírtam volna, most a második trimeszterben sokkal jobban érzem magam.
2014. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az elején, és most a végén is ilyen sajnos :(.

A közepe legalább jó volt :).

2014. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kisfiam persze egy energia bomba! :D
2014. okt. 2. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem detto ez volt:) Állandóan fáradt voltam, állandóan aludtam volna :)

A második trimeszter szuper volt,semmi fáradság:)

Most megint rám tört a fáradékonyság:( 29+5hkm

2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!