Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális terhesség...

Mennyire normális terhesség alatt a fáradékonyság és az állandó éhségérzet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valamennyire igen, de 23 hetes vagyok és újabban minden nap aludnom kell délután.Ha nem alszom, estére nyűgös vagyok.Állandóan éhesnek érzem magam, de nem tudom, hogy asok gyomorsav miatt van-e.Félek, hogy cukorbeteg lettem.Más is érzi magát így, anélkül, hogy komolyabb problémája lenne?
2012. aug. 1. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A éhségérzethez nem tudok hozzászólni, mert az nekem nem lett nagyobb, se kisebb.:)

Viszont én alszom minden délután egyet, mert jól esik és az időm is engedi.Szerintem természetes, hogy fáradékonyabbak lettünk.A cukorbetegség, meg ha talán ki is alakult, akkor hamarosan megtudod, amint látom, 23 hetes vagy és következik a terheléses cukor.Ha pedig vérszegénység miatt lennél fáradékonyabb, akkor azt is látod majd a soron következő vérvételnél.De szerintem nem áll semmi különösebb dolog ezeknek a hátterében.


24+6 hkm

2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a fáradékonyság, és az éhségérzet is. Veled egyidős kismama vagyok, most várom a 2. babánkat. Szinte mindig álmos vagyok, bármit csinálok, hamar elfáradok, bár szerintem ehhez nagyban hozzájárul ez a hőség is. Enni nem nagyon kívántam kb. a 20. hétig, de azóta én is gyakran érzem, h úgy ennék valamit. Semmi probléma a cukrommal. Fiús vagy lányos anyuka leszel? Nekünk kisfiút mondtak, az első gyermekünk kislány. Minden jót, és nyugodj meg!
2012. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kislányom lesz:)
2012. aug. 1. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem még olyan napjaim is vannak hogy a nézés is fáraszt és még az ágyból is alig birok kikelni.

ilyenkor általában egész napos fekvés van,mert tényleg nem bírok a lábamon megállni.

az éhségérzetről pedig annyit,hogy evés után kb 1-1.5 órával éhes vagyok,és magam se hiszem,hiszen nem rég ettem,de ez nem mindig van,csak néha.

tehát semmi para,pihenj sokat ha fáradt vagy.

gratulálok a kislányhoz,én is azt szeretnék,bár már van egy,de most nagyon titokzatos a turbó gilisztám és még mindig nem tudom,pedig 24 hetes vagyok.

aprópó erről az időjárásról se feledkezzünk ám meg azért,borzalmas,nem csoda ha hullák vagyunk :)

2012. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen igazad van, én is gyanakszom az időre.

Én is gratulálok minden kismamának és anyukának és persze jó egészséget kívánok:)

2012. aug. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!