Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen ma először elkezdtem...

7 hetesen ma először elkezdtem barnázni. De eddig is szedtem Utrogestant es Duphastont. Mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt, a gyógyszereket azért írta fel a doki mert már volt egy vetélésem régen 6 hetesen. Tegnap még voltam UH-n, minden rendben volt és láttuk a picike dobogó szivecskét :) De most délután láttam a bugyimon egy halványbarnás folyást. Kerestem fórumokat és mindenkinek akinek ilyen panasza van írják, hogy orvos, ügyelet!!.. De már szedem ezt a két gyógyszert amit ilyenkor rutinszerűen felírnak, érdemes egyáltalán megkeresnem az orvost? Mit tudna még csinálni?

És eddig nagyon rosszul voltam a terhességi rosszullétek miatt, egész nap feküdtem de tegnap jobban voltam és ma is, azaz enyhültek a tünetek.. Akkor ezek nem jó jelek igaz? Mit tegyek? :(


2014. okt. 2. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg nem tudsz egyebet tenni se te se az orvos, de azért én mégiscsak felhívnám, hátha...

Pihenj amennyit csak tudsz, mást nem tudsz tenni.

Nem most jönne meg a menstruációd? Mert nekem akkor volt 1-2 napig enyhe barnázás.

Olyan is volt nekem, hogy enyhültek a tünetek, meg is ijedtem, sőt már biztos voltam benne, hogy már nincs baba, aztán pár nap enyhülés után ismét erősödött.

Reméljük a legjobbakat!

2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat barnázás, de azért megérne egy kört a dokinál a dolog...

Lehet, hogy emelni kell a progi adagon... mennyit szedsz?

Ilyenkor szigorú fekvést javasolnak....de tényleg, annyira szigorút, hogy csak wc-re és fürdeni kelhetsz fel. Én betartanám... Drukkolok!

2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, de addig is pihenj, szedj magneziumot. Ha barna a szine azt jelenti, hogy nem mostani vetzesbol ered. Nagy baj, ha pirosra valt, de igy is menj el orvoshoz.
2014. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pihengetek itthon.. Azt nem tudom mikor kéne megjönnie de kb. 8. hetesen ugye az a második hónap. Elég sok hormont szedek amúgy, 3 utro meg 4 duphaston.. Remélem elmúlik. Csodálkoztam is hogy tegnap fel tudtam kelni az ágyból hosszabb időre..
2014. okt. 2. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
jobb ha figyelnek, nekem az első így ment el.barnáztam még utro mellett is, szörnyű volt, műtét stb.inkább többször nézzenek meg és pihenj, csak pozitív hozzáállás.nem biztos, hogy baj van.
2014. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van veled? Hogy vagy?
2014. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jól vagyok köszönöm, kicsit megnyugodtam a rosszullétek vissza-visszajönnek de sokkal ritkábban és enyhébben. Ez azért jó jel.. A barnázás hála Istennek csak egyszeri alkalom volt, azóta se volt semmi rendellenesnek tűnő.. Inkább újabb tüneteim vannak mint pl. a szagérzékenység. Az a nagyon rosszullevős időszak azt hiszem elmúlt már. Figyelek arra hogy sokszor egyek így nem szoktam annyira rosszul lenni. 2 hét múlva UH már várom.

2014. okt. 11. 10:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam 9 hetes UH-n, jól van a pici, minden oké hál Istennek! :)
2014. okt. 28. 10:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a doktornő szerint a nemi élet miatt volt. Később is előjött a barnázás, letiltott a szexről a 12. hétig, tartjuk is magunkat hozzá, és azóta tényleg nincs semmilyen folyás! Csak egy bevérzés lehetett a méhszájon szerinte de már minden ok.
2014. okt. 28. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy minden rendben, nagyon örülök neki! Vigyázz nagyon magatokra!
2014. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!